Poniedziałek, 10 sierpnia 2020. Imieniny Bianki, Borysa, Wawrzyńca

Święto Muzyki w Iławie — też możesz wziąć w nim udział, sam lub z kapelą

2019-05-14 09:49:53 (ost. akt: 2019-05-14 10:07:38)
Zdjęcie ilustracyjne — Złota Tarka w Iławie

Zdjęcie ilustracyjne — Złota Tarka w Iławie

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Iławska nieformalna grupa OD-WAŻNE organizuje w Iławie obchody Święta Muzyki i za naszym pośrednictwem zachęca do uczestnictwa w wydarzeniu, do którego dojdzie w piątek 21 czerwca.

Święto Muzyki to cykliczne wydarzenie, które odbywa się na całym świecie w pierwszy dzień lata, czyli 21 czerwca. Tego dnia instytucje, nieformalne grupy i zespoły organizują ogólnodostępne i bezpłatne koncerty w przestrzeni miasta. Święto Muzyki jest nietypowym festiwalem ponieważ pozwala przeżywać muzykę „na żywo”.

Ideą święta jest ukazanie siły, różnorodności i bogactwa muzyki, poprzez prezentację jak największej liczby jej nurtów i rodzajów. To dzięki temu, w dniu Święta Muzyki mogą zaprezentować się artyści o różnych brzmieniach i często o nietypowym charakterze.
Letni i swobodny charakter imprezy daje niepowtarzalną okazję na zaprezentowanie się młodych muzyków, którzy chcą po raz pierwszy spróbować swoich sił przed publicznością.


Mapa wydarzenia. Kliknij, aby powiększyć

— Zapraszamy muzyków, zespoły muzyczne, a także osoby, które mają własny sprzęt i które nie boją się spontanicznych wystąpień — czytamy w zaproszeniu nadesłanym do naszej redakcji przez organizatorki wydarzenia.

— Czekamy także na zgłoszenia właścicieli kawiarni, restauracji i wszystkich chętnych, którzy chcą zaaranżować wokół Małego Jezioraka swój punkt muzyczny. Na zgłoszenia czekamy do 31 maja 2019 roku (piątek). Koordynatorem przedsięwzięcia są OD-WAŻNE. Dane do kontaktu: e-mail: swieto.muzyki@wp.pl, tel. +48 664 114 854. W tytule e-maila prosimy podać nazwę zespołu lub dane solisty oraz informacje dotyczące ridera technicznego — czytamy dalej.

Święto Muzyki ma charakter ogólnodostępny i bezpłatny – koordynator wydarzenia, nieformalna grupa OD-WAŻNE, nie wypłaca wynagrodzeń z tytułu występu w ramach Święta.

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. NIKOLO #2731944 | 176.221.*.* 14 maj 2019 11:31

  Nie ma lepszego pomysłu i nie będzie. Nawrót do lata 60-tych - 70-tych, kiedy były konkursy powiatowe i wiem ze najlepszym zespołem była orkiestra Tadeusza Araszkiewicza, gitara perkusja skrzypki i harmnia, śpiewała siostra. Mnóstwo było takich orkiestr, ale nie wiem dlaczego to upadło. Najlepsi byli natomiast Mikasy z Poniatowa, z Kongresówki, którzy rzadko ale czasem się pokazali po wioskach. A więc Andriusza - NACZINAJ!!!

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages