Sobota, 4 lipca 2020. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

Wiosenne porządki? Pamiętaj, by sprzątając nie śmiecić

2019-04-23 07:55:58 (ost. akt: 2019-04-23 08:45:29)
Nielegalne wysypisko - zdjęcie ilustracyjne

Nielegalne wysypisko - zdjęcie ilustracyjne

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

— Zapewne każdy z nas chciałby, by w Iławie było czyściej. Musimy jednak pamiętać, że wiele zależy od nas, od mieszkanek i mieszkańców — pisze na swoim profilu w portalu Facebook burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski, wskazując, gdzie bezpłatnie można oddać zużyte opony, meble czy sprzęt AGD.

Burmistrz Dawid Kopaczewski za pośrednictwem swojego profilu w portalu Facebook wskazuje mieszkańcom Iławy, gdzie powinni oddawać zużyty sprzęt AGD, stare meble, opony, czy odpady niebezpieczne.

Poniżej publikujemy fragment facebookowej wiadomości:
"Robicie wiosenne porządki? My też – dlatego napiszemy Wam o PSZOKu, czyli Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych Iława, ul. Komunalna (przy byłym składowisku odpadów).
Każdy mieszkaniec Iławy może bezpłatnie przywozić tu m.in. zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, odpady budowlane i rozbiórkowe (powyżej 1 tony na rok jest opłata), meble i inne odpady wielkogabarytowe, zużyte opony (4 szt. na rok), baterie i akumulatory, resztki farb, lakierów i ich opakowania oraz inne odpady niebezpieczne, metale, przeterminowane chemikalia i leki, makulaturę, tworzywa sztuczne, szkło, opakowania, odpady zielone.
W dni powszednie czynny od 7:00 do 17:00 w soboty od 8.00 do 12.00.
Potrzebujesz więcej informacji – zadzwoń 89 670 90 26".

Warto skorzystać z zachęty burmistrza i oddać swoje "nietypowe" odpady do PSZOK-u, zamiast na przykład wywozić je do lasu.

tow

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages