Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Multiagencja ubezpieczeniowa Wioletty Bukowskiej zaprasza, tu ubezpieczysz wszystko!

2019-04-22 13:37:00 (ost. akt: 2019-04-20 10:47:05) Artykuł sponsorowany

O ubezpieczeniach rozmawiamy z panią Wiolettą Bukowską właścicielką multiagencji ubezpieczeniowej, która znajduje się przy ul F. Smolki 25 / lok.1 w Iławie.

Pani Wioletto, czym zajmuje się Pani firma?
Moja przygoda z ubezpieczeniami zaczęła się w 2002 roku. Na początku doświadczenie zawodowe w branży zdobywałam pracując przez okres 14 lat w dwóch agencjach ubezpieczeniowych. Zajmowałam się sprzedażą produktów i prowadzeniem negocjacji w zakresie usług ubezpieczeniowych. W roku 2016 podjęłam decyzję o stworzeniu własnej multiagencji. Moja firma zajmuję się sprzedażą ubezpieczeń w bardzo szerokim zakresie. Każdego klienta traktuję indywidualnie, staram się dostosować tak gamę produktów, aby zaspakajały jego potrzeby. Obsługuję zarówno klienta indywidualnego jaki również małego i dużego przedsiębiorcę. Moja oferta zapewnia kompleksowość oferowanych produktów, a jest to możliwe dzięki współpracy z wszystkimi czołowymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Zdobyte wieloletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej pozwala ma takie dopasowanie oferty, żeby zaspakaja wszystkie potrzeby z uwzględnieniem możliwości finansowych klienta.

Wachlarz sprzedawanych ubezpieczeń jest bardzo szeroki. Jakie to rodzaje ubezpieczeń?
Tak, wachlarz jest bardzo różnorodny. Obejmuje m.in ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe czyli ubezpieczenie swojego majątku prywatnego bądź firmowego. Zawiera również ubezpieczenia branżowe, zawodowe, od następstw nieszczęśliwych wypadków, rolne, upraw rolnych, jachtów, koszty leczenia w kraju oraz podczas podróży zagranicznych, zdrowotne, finansowe, grupowe dla klienta indywidualnego i zakładu pracy, na życie i inne.
Najbardziej powszechnym ubezpieczeniem jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej OC posiadaczy pojazdów mechanicznych.
Tego rodzaju ubezpieczenia należą do grupy ubezpieczeń obowiązkowym. Każdy właściciel pojazdu ma obowiązek zawrzeć takie ubezpieczenie, niezależnie czy pojazd jest użytkowany, czy też nie. Ubezpieczenie OC zabezpiecza klienta przed skutkami wypłaty czasami bardzo wysokich odszkodowań osobom poszkodowanym wyniku wypadku drogowego, jaki i w ich mieniu. Z tej grupy ubezpieczeń polecam także dodatkowe ubezpieczenia dobrowolne m.in. Autocasco, Assistans, Następstw Nieszczęśliwych Wypadków kierowcy i pasażerów, szyby, opony, ochrona zniżek i inne.

W jaki sposób możemy zabezpieczyć nasze mienie?
Rynek ubezpieczeń stale rośnie. Jedni mówią, że to dlatego, że zwiększa się nasza świadomość, inni że raczej rosną nasze obawy swój majątek i o swoich bliskich. Jako osoby prywatne możemy ubezpieczyć: dom jednorodzinny, mieszkanie budynek gospodarczy, obiekty małej architektury, mienie ruchome, wyposażenie stałe elementy, np. ogrodzenia. Zakres zależy oczywiście od konkretnej oferty ubezpieczeniowej, ale przeważnie są to zdarzenia losowe od: pożaru, wybuchu, uderzenia pioruna, huraganu, zalania, uderzenia pojazdu albo działania osób trzecich: kradzieży, włamanie, rozbój, akty wandalizmu.
Do tej grupy należą również ubezpieczenia jachtów oraz przyczepek podłodziowych. W ostatnich latach zauważyłam zwiększone zainteresowanie tego rodzaju produktami. Wynika to z faktu, że żeglarstwo staje się coraz bardziej popularnym sposobem spędzania wolnego czasu, a standard jachtów i ich wyposażenia ciągle rośnie co wiąże się z wypłatą coraz większych odszkodowań w przypadku odpowiedzialności cywilnej, nieszczęśliwego wypadku, kradzieży, włamania i zniszczenia. Ubezpieczam również zawody sportowe i regaty. Posiadam bardzo szeroką gamę ubezpieczeń z tego zakresu wiec zapraszam do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak również firmy czarterowe.

Co poleca pani gdy wybieramy się w podróż?
Pierwszym i najważniejszym ubezpieczeniem, o którym powinniśmy pomyśleć przed wyjazdem zagranicznym jest ubezpieczenie kosztów leczenia, ponieważ z tego ubezpieczenia korzystamy my sami. Jest to ubezpieczenie , które służy do pokrycia kosztów w razie nagłego wypadku lub zachorowania. Obejmuję między innymi: pomoc medyczną, leczenie ambulatoryjne i szpitalne, transport medyczny, transport zwłok, koszt pokrycia osoby towarzyszącej, kontynuację leczenia po powrocie do kraju, pokrycie kosztów poszukiwania i ratownictwa.

Jaką ofertę ma pani dla firm?
Prowadzenie działalności gospodarczej, tej małej i większej to spore wyzwanie. Odpowiednie dopasowanie ubezpieczenia do potrzeb pozwala klientowi poczuć się bezpiecznie. Moim zadaniem jest tak stworzyć ofertę, aby to bezpieczeństwo klientowi zapewnić. Taka oferta jest tworzona na podstawie analizy potrzeb klienta . Ubezpieczenie powinno chronić przed wypadkami losowymi i tymi związanymi z kradzieżą, włamaniem czy działaniem osób trzecich. Każda firma wymaga innego ubezpieczenia, czego innego potrzebuje firma ochroniarska, a innego sklep odzieżowy. Warto też wspomnieć o ubezpieczeniu grupowym dla pracowników. Ubezpieczenie to zapewnia pracownikom i ich najbliższym poczucie bezpieczeństwa, a także wsparcie finansowe w razie nieprzewidzialnych zdarzeń, takich jak choroba, śmierć, pobyt w szpitalu czy poważna operacja, rehabilitacja, narodziny dziecka i inne zdarzenia. Ochroną ubezpieczeniową mogą zostać objęci najbliżsi pracowników – małżonkowie, partnerzy, dzieci.
Obowiązkowe OC dla Rolnika
Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej (OC) Rolnika muszą posiadać wszystkie osoby zajmujące się działalnością rolniczą. Polisa OC chroni rolnika przed skutkami szkody wyrządzonej osobie trzeciej. Dotyczy wyłącznie szkód do których doszło w związku z posiadaniem gospodarstwa rolnego lub prowadzeniem działalności rolniczej. Ubezpieczeniem rolniczym objęty jest rolnik oraz wszystkie osoby pozostające z nim w gospodarstwie domowym wraz z osobami pracującymi w gospodarstwie. Każdy posiadacz lub współposiadacz gospodarstwa rolnego również podlega obowiązkowi ubezpieczenia wszystkich budynków gospodarczych. Pozwala mu to zabezpieczyć swoje gospodarstwo na wypadek ognia i innych zdarzeń losowych. Ochronę można rozszerzyć o ryzyka dobrowolne. Można ubezpieczyć: wyposażenie gospodarstwa, cenny sprzęt specjalistyczny (np. różnego rodzaju kombajny i inne maszyny wykorzystywane w rolnictwie), zwierzęta hodowlane (np. bydło, konie , indyki i inne) , ziemiopłody oraz ruchomości domowe. Coraz częściej rolnicy ubezpieczają również uprawy rolne, które są dotowane do płatności składek. Wszystkie te rolne produkty , które tu wymieniłam posiadam swojej ofercie, dlatego też zapraszam rolników.

A nietypowe, niszowe ubezpieczenia ?
Oczywiście! Z przykładów mogę przytoczyć np. ubezpieczenia związane z uprawianiem sportów ekstremalnych czy nurkowe stworzone dla wszystkich obecnych i przyszłych płetwonurków. Jeżeli chodzi nurkowanie to mogę zaoferować ubezpieczenia podróżne, ubezpieczenia dla instruktorów, przewodników nurkowych, płetwonurków oraz osób uczestniczących w kursie płetwonurkowania.

Serdecznie zapraszam do współpracy.
Dobro klienta zawsze stawiam na pierwszym miejscu.http://m.wm.pl/2019/04/orig/0000002884-p1800901-544914.jpg


Ubezpieczenia Wioletta Bukowska
Iława
ul. Franciszka Smolki 25 lok. 1
576 060 280

ubezpieczeniabukowska@op.pl,
wioletta.bukowska@ultra-ubezpieczenia.pl
http://ubezpieczeniailawa.pl
Facebook
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages