Wtorek, 26 stycznia 2021. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Iławscy kryminalni w czołówce województwa

2019-04-15 15:41:30 (ost. akt: 2019-04-15 15:52:57)

Autor zdjęcia: KWP

Policjanci pracujący na co dzień w Komendzie Powiatowej Policji w Iławie znaleźli się w gronie najlepszych kryminalnych na terenie Warmii i Mazur.

W czwartek (11.04.2019) w Szczytnie w obiektach Wyższej Szkoły Policji spotkali się policjanci służby kryminalnej reprezentujący wszystkie komendy miejskie i powiatowe policji garnizonu warmińsko-mazurskiego. W skład drużyn weszli policjanci dochodzeniowo-śledczy, operacyjno-rozpoznawczy, technicy kryminalistyki oraz policjanci nadzorujący pracę dochodzeniowo-śledczą. Wszyscy oni rywalizowali indywidualnie oraz drużynowo w konkurencjach z wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz w strzelaniu z broni służbowej. Przeprowadzone konkurencje pozwoliły wyłonić najlepszych indywidualnie policjantów poszczególnych specjalności oraz najlepsze drużyny w garnizonie.

Poniżej prezentujemy tylko te kategorie, w których na podium stawali iławscy policjanci.

Policjant dochodzeniowo-śledczy:

1. KPP Bartoszyce – asp. szt. Krzysztof Czaplicki

2.KPP Iława – st. asp. Jarosław Paczkowski

3. KPP Mrągowo – podkom. Jarosław Zbrzeski


Technik kryminalistyki:

1. KMP Olsztyn – asp. szt. Mariusz Mikulski

2. KPP Iława – asp. szt. Marek Kłodawski

3. KPP Lidzbark Warmiński – asp. szt. Adam Wangin

Eliminacje wojewódzkie konkursu objęte były patronatem Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Artura Chojeckiego, Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie insp. Tomasza Klimka oraz Warmińsko-Mazurskiego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Olsztynie reprezentowanego przez przewodniczącego zarządu nadkom. Sławomira Koniuszego. W organizacji i przeprowadzeniu eliminacji wsparcia udzieliła kadra Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Najlepsi policjanci otrzymali puchary i nagrody ufundowane przez Wojewodę Warmińsko-Mazurskiego, Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie oraz Warmińsko-Mazurski Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Olsztynie.

Zwycięska drużyna będzie reprezentowała garnizon warmińsko-mazurskiej policji podczas ogólnopolskiego finału, który odbędzie się w dniach 4 - 6 czerwca 2019 roku w Szkole Policji w Pile.

źródło: KPP Iława

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Dzialkowiec #2717506 | 31.0.*.* 16 kwi 2019 01:47

    Super tylko moze mi ktos powiedziec gdzie byla policja jak mi 5 razy wlamywali sie na dzialke za kazdym razem zglaszane przychodzili kryminalni brali odciski a za dwa tygodnie sprawa umozona

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages