Derby powiatu. Jeziorak Iława - Motor Lubawa [relacja live]

2019-04-13 15:55:13(ost. akt: 2019-04-13 17:53:19)

Autor zdjęcia: Tomasz Więcek

Rozpoczęły się czwartoligowe derby powiatu iławskiego między Jeziorakiem Iława i Motorem Lubawa. Zapraszamy na relację live na naszych stronach. W komentarzach typujcie wynik.
Składy drużyn:
Jeziorak: Jędrzejewski — Kolcz, Kressin, Święty, Kuciński, Parulis, Ksiuk, Madej, Galas, Suchocki, Sagan

Motor: Sikora — Koprucki, Burchart, Gerka, Zelmański, Snieżawski, Sobolewski, Kapusta, Sobótka, Józefowicz, Olejniczak

5' - rzut wolny dla Jezioraka (ok. 40 metrów)

7' - rzut wolny dla Jezioraka z okolic połowy boiska

8' - dośrodkowanie z głębi pola przecina bez problemów bramkarz gości

12' - spod linii końcowej niecelnie dośrodkowywał Paweł Kolcz

14' - atak lubawian przerwany przez obronę Jezioraka

15' - rzut wolny dla Jezioraka (Przemysław Józefowicz ukarany żółtą kartką)

17' - GOOOOL 1:0 głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkarza gości pokonuje Arkadiusz Kuciński (dośrodkowywał Daniel Madej)

18' - rzut wolny dla Motoru, uderzenie z głowy bez problemu wyłapuje Kamil Jędrzejewski

20' - bardzo dobra akcja Jezioraka, Kuciński nie trafia w sytuacji jeden na jeden

23' - rzut wolny dla Motoru, żółtą kartką ukarany Remigiusz Parulis

27' - rzut wolny dla Motoru, żółtą kartką ukarany Paweł Sagan

29' - GOOOOL 2:0, Daniel Madej z pierwszej piłki z około 25 metrów

33’ - uderzenie zza pola karnego i doskonała obrona Kamila Jędrzejewskiego

35’ - zmiana (Motor Lubawa) za Damiana Gerkę Adrian Zasuwa

44’ - żółta kartka dla Pawła Kolcza za faul na Zasuwie, zmiana w zespole gospodarzy za Łukasza Suchockiego (kontuzja) Wojciech Figurski

Koniec pierwszej połowy

Rozpoczęła się druga połowa meczu

51’ - rzut rożny dla Motoru

52’ - dośrodkowanie Jezioraka przerwali lubawscy obrońcy

67’ - dośrodkowywał Figurski, Radosław Galas nie trafił w bramkę

68’ - żółtą kartką ukarany Krzysztof Kressin

68’ - Galas z 11 metrów uderzył w słupek

72’ - zmiana (Jeziorak Iława) za Parulisa Patryk Czarnota

73’ - zmiana (Motor Lubawa) za Arkadiusza Kupruckiego Mahamadou Bah, (Jeziorak Iława) za Galasa Wiktor Bojarowski

78’ - zamieszanie w polu karnym Motoru, obrońcy wyjaśniają sytuację

78’ - Kucinski uderza technicznie zza pola karnego, piłka trafia w spojenie

82’ - żółtą kartką za niesportowe zachowane ukarani Burchart (Motor)

83’ - drugą żółtą kartką za niesportowe zachowanie ukarany Paweł Sagan

83’ - zmiana (Jeziorak) za Madeja Karol Kaźmierski

90’ - żółta kartka Kaźmierski