Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Nawet Kowalski się pojawił! Jeziorak Iława po sesji zdjęciowej Wiosna 2019 [WIDEO I FOTO]

2019-03-20 09:59:43 (ost. akt: 2019-03-20 11:17:44)
Od lewej strony Wiktor Bojarowski (nowy nabytek Jezioraka Iława), Dawid Kowalski oraz Michał Foj

Od lewej strony Wiktor Bojarowski (nowy nabytek Jezioraka Iława), Dawid Kowalski oraz Michał Foj

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Stałym elementem końcowego etapu przygotowań do nowego piłkarskiego sezonu lub rundy wiosennej jest drużynowe zdjęcie. Zespół IV-ligowego Jezioraka Iława ma już tę formalność za sobą. Podczas wczorajszej (wtorek 19 marca) sesji humory dopisywały ekipie trenera Wojciecha Figurskiego.

Akurat tuż przed startem sezonu 2018/19 osoby odpowiedzialne w Jezioraku za zorganizowanie zdjęcia drużynowego iławskiego zespołu postanowiły, że na sesję fotograficzną nie zostaną zaproszone media. Teraz na szczęście powrócono do dawnej tradycji.

Głównym fotografem, który zadbał o profesjonalną sesję, był wczoraj Artur Kijewski ze współpracującego od lat z naszą redakcją studia TOMCOLOR w Iławie. TOMCOLOR stał się niedawno sponsorem piłkarskiej drużyny seniorów Jezioraka. Na umówioną godzinę pojawili się także dziennikarze z lokalnych gazet i portali, jednak oczywiście najważniejsi byli piłkarze.

Na sesji pojawił się m.in. wracający po kontuzji Dawid Kowalski — boczny obrońca nie mógł sobie odpuścić takiego wydarzenia. Kowalski był jednym z tych zawodników (obok m.in. Arkadiusza Kucińskiego i Daniela Madeja), którzy zadbali o odpowiednią dawkę humoru. Jeziorak przed wznowieniem rozgrywek ligowych jest w bardzo dobrych nastrojach.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z sesji oraz wideo. Zapraszamy przy okazji do poniedziałkowej (25.03) Gazety Olsztyńskiej oraz do Dziennika Elbląskiego, gdzie będzie można znaleźć Skarb Kibica IV ligi (tworzy go Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej w kooperacji z klubami grającymi na tym poziomie oraz z naszą gazetą).

Przypominamy: GKS Wikielec, Jeziorak Iława oraz Unia Susz rundę wiosenną rozpoczną w ostatni weekend marca (30-31.03)

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages