Niedziela, 12 lipca 2020. Imieniny Brunona, Jana, Wery

TAXInonstop rozwija działalność

2019-03-06 11:44:20 (ost. akt: 2019-03-06 11:56:03) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: TAXInonstop

Ostatnie, intensywne miesiące pracy TAXInonstop w Nowym Mieście, Lubawie i Brodnicy przyniosły mnóstwo przychylnych opinii. Ilość przyjmowanych zleceń szybko skłoniła nas do powiększenia floty aut. Zadowolenie klientów jest motywacją do wprowadzenia naszej innowacyjnej usługi do Iławy. Mieszkańcy miasta i okolic zasługują na swobodny dostęp do usług taksówkarskich o wysokiej jakości.

Stały cennik
Klienci firmy TAXInonstop mogą liczyć na szybkie przyjęcie zlecenia o każdej porze dnia i nocy, bez względu na święta czy pogodę. Firma posiada centralę zgłoszeniową pod numerem 570 765 765. Dostępność numeru przez całą dobę to gwarancja sprawnej obsługi. Celem firmy jest, aby usługi TAXInonstop rozwiązały odwieczne problemy z szybkim transportem. Bez dyskomfortu i ograniczeń, za stałą opłatą nie trzeba będzie prosić rodziny czy znajomych o podwiezienie. Po prostu się to nie opłaca, bo za kilka złotych przemieszczamy się nawet do 3 km.


Nowoczesna flota
Do dyspozycji klientów przygotowane są nowe, komfortowo wyposażone pojazdy osobowe z dużymi bagażnikami. Jest także bus, który pomieści dziewięć osób.
— Priorytetem dla firmy jest możliwość sprawnego przetransportowania nawet dużej ilości osób w szybkim czasie. Dlatego stawiamy na rozbudowaną, nowoczesną flotę oraz prosty system opłat, który usprawni obsługę. To właśnie połączenie prostoty w płatnościach, całodobowej dostępności i nowych aut cechuje naszą firmę — mówi Bartosz Okoński z firmy TAXInonstop.
Jak dodaje, firma świadczy także usługi transferów na lotnisko, odprowadzania samochodu czy też drobnych zakupów.Aplikacja mobilna
Specjalnie dla jeszcze większej wygody Klientów firma zadbała również o nowoczesne i wygodne rozwiązanie - aplikację mobilną TAXInonstop, dzięki której można zamawiać kursy online. Aplikacja umożliwia proste zamawianie taksówki za jednym dotknięciem ekranu smartfona. Wystarczy, że Klient potrzebujący transportu włączy aplikację, kliknie i za chwilę kierowca już jedzie we wskazane miejsce. Na ekranie widać online gdzie jest auto i za ile minut dojedzie do celu. Gdy podjedzie, zamawiający otrzyma powiadomienie.

Taksówki firmy TAXInonstop możemy zobaczyć na ulicach Iławy, Lubawy, Nowego Miasta, Brodnicy oraz otaczających wsi. Zapraszamy do korzystania z nowej jakości usług transportowych i sprawdzenia innowacyjnej oferty tej firmy.

Numer kontaktowy: 570 765 765.

Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages