Piątek, 7 sierpnia 2020. Imieniny Donaty, Olechny, Kajetana

Iławska strzelnica dla każdego! Może skorzystasz z zaproszenia?

2019-03-06 11:36:27 (ost. akt: 2019-03-06 11:43:29)

Autor zdjęcia: archiwum organizatorów

Sympatycy strzelectwa! W ramach akcji "Iławska strzelnica dla każdego" zapraszamy na kolejne spotkanie strzeleckie i zawody w najbliższą niedzielę, 10 marca, w godz. 10:00 - 15:00 na strzelnicę leśną.

Organizatorzy spotkania informują:
- Tego dnia rozegramy cztery konkurencje, w tym jedną dla doświadczonych strzelców. Opłata za jedną konkurencję to tylko 20 zł. Ilość konkurencji w której może startować jeden zawodnik jest dowolna. Dodatkowo, w ramach opłaty startowej (20 zł) będzie ognisko, kiełbaski i ciepłe napoje. Będziemy również szkolić w posługiwaniu się bronią - bezpłatnie. Zapraszamy! Regulamin poniżej.

W trakcie zawodów będziemy zbierać podpisy pod listem do władz samorządowych w sprawie wybudowania otwartej strzelnicy dla mieszkańców Iławy i Powiatu Iławskiego.

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. dzieci na strzelnicy? #2693239 | 77.111.*.* 6 mar 2019 19:04

    Uważam, że uczenie dzieci (patrz - zdjęcie) strzelania z broni palnej to zwykły skandal. Trwa obecnie (szczególnie w środowiskach skrajnie prawicowych i wręcz profaszystowskich) mania budowy i rozbudowy strzelnic, biegania po lasach z atrapami broni, głupiej zabawy w smarkatych żołnierzyków w trampkach na wzór żałosnej obrony terytorialnej budowanej niedawno przez oszołoma Macierewicza. Przy okazji narasta atmosfera wynajdywania na siłę nowych wrogów, nienawiści rasowej, wyznaniowej i obyczajowej. Dzieci winny grać w piłkę, korzystać z sal gimnastycznych, boisk, a nie chodzić ze swymi oszołomionymi, tłustymi tatusiami na strzelnice by tam trenować strzały do tarcz z ludzką sylwetką. I jeszcze głupia zachęta w postaci kiełbasek i ciepłych napojów. Oczywiście niezbędne przy takiej okazji napoje w postaci różnych gatunków gorzały każdy organizuje we własnym zakresie... A po co ograniczać się jedynie do strzelania? Przecież można jeszcze przeprowadzić intensywny kurs torturowania, czy też skalpowania lub wręcz patroszenia potencjalnego wroga. Takie "zabawy" z udziałem dzieci (tak samo zresztą jak i ze wszystkimi ludźmi) są wręcz obrzydliwe i powinno być surowo zabronione przez prawo.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages