Poniedziałek, 27 stycznia 2020. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

"Odwiedziny" u kolegi — 52-latek najpierw wyważył drzwi, potem pobił znajomego

2019-02-26 12:06:16 (ost. akt: 2019-02-26 12:07:55)

Policjanci z posterunku policji w Zalewie wspólnie z prokuraturą rejonową w Iławie zakończyli aktem oskarżenia dochodzenie przeciwko 52-latkowi. Mężczyzna wyważył drzwi, wszedł do mieszkania i kilkukrotnie uderzył pokrzywdzonego. Wkrótce ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.

Z ustaleń śledczych wynikało, że sprawca wyważył drzwi od mieszkania pokrzywdzonego, po czym uderzył go pięścią w głowę powodując obrażenia. Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Policjanci na miejscu zatrzymali sprawcę, którym okazał się 52-letni znajomy pokrzywdzonego. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o przestępstwie oraz przesłuchali świadków. W trakcie prowadzonego postępowania ustalili, że między mieszkańcem powiatu iławskiego, a pokrzywdzonym jakiś czas temu doszło do nieporozumienia.

52-latek postanowił porozmawiać po raz kolejny z pokrzywdzonym. Będąc pod wpływem alkoholu poszedł do niego do domu. Mężczyzna nie poczekał jednak aż ktoś otworzy mu drzwi tylko wyważył je. Nie reagował na prośby opuszczenia domu. Wręcz przeciwnie — kilkukrotnie uderzył z pięści w głowę pokrzywdzonego powodując obrażenia.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu 52-latkowi. Wkrótce mieszkaniec powiatu iławskiego ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.

jk/in
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages