środa, 20 marca 2019. Imieniny Joachima, Kiry, Maurycego

Plebiscyt Sportowy Gazety Iławskiej: Przed nami ostatnie godziny głosowania! Kto wygra ten wyścig? [AKTUALNE WYNIKI]

2019-02-24 11:27:02 (ost. akt: 2019-02-24 12:03:59)
Na trzecim miejscu jest aktualnie (stan na niedzielę 24 lutego na godzinę 11.30) biegaczka z Susza Barbara Stępniak

Na trzecim miejscu jest aktualnie (stan na niedzielę 24 lutego na godzinę 11.30) biegaczka z Susza Barbara Stępniak

Autor zdjęcia: archiwum biegaczki

Dziś tj. w niedzielę 24 lutego równo o godzinie 23.59 „maszyna” licząca głosy zatrzyma się. Sekundę po północy przekonamy się, kto zwycięży w naszym plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca 2018 roku wg. czytelników Gazety Iławskiej.

Z wypisywaniem dyplomów i wysyłaniem zaproszeń do sportowców, którzy znajdą się w Złotej Dziesiątce naszej zabawy, wstrzymujemy się do poniedziałkowego poranka. To wówczas na naszym portalu podamy oficjalne wyniki, w tym to najważniejsze rozstrzygnięcie: kto przez czytelników Gazety Iławskiej został wybrany Najpopularniejszym Sportowcem 2018 roku.

Oczywiście wyniki będą dostępne w tym i w poprzednich artykułach o plebiscycie; nigdy nie robiliśmy z tego tajemnicy i chcemy aby nasze sms-owe głosowanie kojarzyło się z bardzo modnym ostatnio słowem: transparentność.

Sms-y wysłane po godzinie 23.59 nie będą brały udziału w głosowaniu.

A kto ma największe szanse na zwycięstwo?
Na dwóch pierwszych miejscach prawie od początku jest piłkarz Arkadiusz Kuciński oraz biegacz i tenisista stołowy w jednej osobie, Adrian Przybyła. W ciągu ostatnich dwóch dni zawodnik IV-ligowego Jezioraka powiększył przewagę nad goniącym go Przybyłą (przy okazji przypomnijmy, że Adrian wygrał w poprzednią niedzielę I edycję biegu przełajowego Zasuwaj na trasie Susz – Iława).
Czy Kuciński utrzyma te przewagę? Okaże się o północy. Na trzecim miejscu jest aktualnie (stan na godzinę 11.30) biegaczka z Susza Barbara Stępniak.

Walka toczy się nie tylko o tytuł Najpopularniejszego czy wskoczenie na podium naszego plebiscytu, ale także o pozostanie lub wejście do Złotej Dziesiątki. Tu często rywalizacja jest jeszcze większa niż w boju o główną wygraną.

>>> Głosowanie rozpoczęliśmy w piątek 18 stycznia, a zakończymy w niedzielę 24 lutego 2019 o godzinie 23.59. Na liście mamy 126. kandydatów z miasta Iława, gminy Iława, gminy i miasta Kisielice oraz gminy i miasta Susz. Reprezentują kilkadziesiąt klubów i najróżniejsze dyscypliny. Całą listę, wraz z aktualnymi wynikami, publikujemy poniżej.

GŁOSOWANIE I GALA
Głosowanie rozpoczęliśmy w piątek 18 stycznia, a zakończymy w niedzielę 24 lutego 2019 o godzinie 23.59.

Złotą Dziesiątkę, patrona, wszystkich partnerów i sponsorów zaprosimy na tradycyjną już Galę podsumowującą plebiscyt, podczas której nagrodzimy zwycięzcę. Dojdzie do niej w poniedziałek 4 marca o godzinie 18.00 w zawsze gościnnym dla nas Porcie Śródlądowym Iława przy ul. Chodkiewicza.

Patronem plebiscytu jest:
••• Starosta Powiatu Iławskiego, Bartosz Bielawski

Partnerami Plebiscytu są:
••• Burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski (Urząd Miasta Iława)
••• Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński (Urząd Gminy Iława)
••• Burmistrz Miasta i Gminy Susz Krzysztof Pietrzykowski (Urząd Miejski w Suszu)
••• Burmistrz Miasta i Gminy Kisielice Rafał Ryszczuk (Urząd Miejski w Kisielicach)


SPONSORZY
••• Gospodarstwo Rybackie Iława
••• Studio i fotolaboratorium Tomcolor w Iławie
••• Frick Gym — siłownia i rehabilitacja w Iławie
••• Image — instytut kosmetologii w Iławie
••• Szkoła Języków GREGOR w Iławie
••• Sklep sportowy Sport A-Z w Iławie
••• Fit House — Fitness Club w Iławie
••• Restauracja U Czapy w Iławie
••• Martom — sklep z częściami do pojazdów ciężarowych w Lubawie
••• Ivendo Solar w Iławie
••• Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane IPB Sp. z o.o.
••• Restauracja Opcja w Iławie






REGULAMIN PLEBISCYTU

JAK GŁOSOWAĆ?
Aby zagłosować na danego sportowca, należy wysłać sms na numer 7148 (koszt 1,23 zł z VAT) o treści: gi.sp.X, gdzie X to numer porządkowy danego kandydata.
Na przykład aby zagłosować na piłkarza Michała Jankowskiego (pozycja 32) należy wysłać sms o treści: gi.sp.32 na numer 7148.

WYNIKI PLEBISCYTU
Są aktualizowane na bieżąco


LISTA KANDYDATÓW
w kolejności alfabetycznej

1. Stanisław Adameczek, tenis stołowy (SKS Amator Susz)
2. Sławomir Adamusiak, biegi (Iława Biega)
3. Jacek Baran, kolarstwo górskie (MTB Epidemia Cyklozy Susz)
4. Agata Barwińska, żeglarstwo (MOS Iława)
5. Przemysław Belka, biegi (Iława Biega)
6. Paweł Bieńkowski, piłka nożna (Unia Susz)
7. Jakub Bogusiewicz, triathlon (Orka Iława)
8. Kacper Borecki, piłka nożna (Unia Susz — Młode Talenty)
9. Kornel Borecki, kick boxing (Piechotka Team)
10. Wiktoria Borszewska, siatkówka plażowa (Zryw-Volley Iława)
11. Łukasz Brzeziński, siatkówka (CSiR Pałac Kamieniec)
12. Michał Burny, piłka nożna (Olimpia Kisielice)
13. Natalia Chojnowska, żeglarstwo (MOS Iława)
14. Janusz Ciarczyński, pływanie (Orka Iława)
15. Dawid Ciura, piłka nożna (Jeziorak Iława)
16. Damian Drozdowski, piłka nożna (Unia Susz)
17. Patryk Duński, MMA/brazylijskie jiu-jitsu (Arrachion Iława)
18. Piotr Dymowski, piłka nożna (LZS Frednowy)
19. Szymon Dzik, triathlon (Orka Iława)
20. Nikodem Fiałkowski, wioślarstwo (Wir Iława)
21. Bartosz Furmański, piłka nożna (Unia Susz — Młode Talenty)
22. Radosław Galas, piłka nożna (Jeziorak Iława)
23. Piotr Gąsior, biegi (Rozbiegany Susz)
24. Wiktoria Gołębiowska, żeglarstwo (MOS Iława)
25. Jakub Gołębiowski, żeglarstwo (MOS Iława)
26. Dawid Goryński, triathlon (UKS TRS Susz)
27. Marta Góraj, biegi ultra (#8ranobasen, Iława)
28. Karol Górski, żeglarstwo (Jeziorak Yacht Club Iława)
29. Gabriela Grzywacz, tenis stołowy (Jeziorak Iława)
30. Zuzanna Iwankowska, siatkówka plażowa (Zryw-Volley Iława)
31. Jakub Janiszek, piłka nożna (Jeziorak Iława)
32. Michał Jankowski, piłka nożna (GKS Wikielec)
33. Rafał Jarliński, triathlon (OrkaMasters Iława)
34. Jakub Jarząb, piłka ręczna (Jeziorak Iława)
35. Michał Jonowski, pływanie (Orka Iława)
36. Paulina Józefowicz, wioślarstwo (Wir Iława)
37. Wojciech Juchniewicz, piłka nożna (Unia Susz — Młode Talenty)
38. Paulina Justa, piłka nożna (Unia Susz — Młode Talenty)
39. Anna Kaca, lekkoatletyka (Sekcja LA przy CSiR Susz)
40. Emilia Kaca, lekkoatletyka (Sekcja LA przy CSiR Susz)
41. Piotr Kacperek, piłka nożna (GKS Wikielec)
42. Jakub Kacprzak, tenis stołowy (SKS Amator Susz)
43. Kacper Kamiński, piłka nożna (GKS Wikielec)
44. Adrian Karolewski, piłka nożna (Orzeł Ulnowo)
45. Jan Klinicki, żeglarstwo (MOS Iława)
46. Anna Kołatka, crosstriathlon i MTB (Orka Iława)
47. Marek Kopczewski, piłka nożna (LZS Frednowy)
48. Maksymilian Kopiczko, triathlon (Orka Iława)
49. Wojciech Kowalczyk, kolarstwo górskie (MTB Epidemia Cyklozy Susz)
50. Damian Kowalski, MMA/brazylijskie jiu-jitsu (Arrachion Iława)
51. Krzysztof Kressin, piłka nożna (Jeziorak Iława)
52. Arkadiusz Kuciński, piłka nożna (Jeziorak Iława)
53. Sylwester Kuciński, piłka nożna (LZS Frednowy)
54. Michał Lech, piłka nożna (Unia Susz — Młode Talenty)
55. Kamil Lendzion, MMA/brazylijskie jiu-jitsu (Arrachion Iława)
56. Mateusz Leński, kick boxing (Piechotka Team)
57. Tomasz Lewandowski, piłka nożna (Orzeł Ulnowo)
58. Bartosz Lisiak, piłka nożna (Czarni Rudzienice)
59. Bożena Lulińska, biegi (Rozbiegany Susz)
60. Kamila Lulińska, triathlon (UKS TRS Susz)
61. Łukasz Luliński, piłka nożna (Unia Susz)
62. Daniel Madej, piłka nożna (Jeziorak Iława)
63. Marek Majewski, kolarstwo górskie (MTB Epidemia Cyklozy Susz)
64. Tomasz Makowski, MMA/brazylijskie jiu-jitsu (Arrachion Iława)
65. Wojciech Makowski, MMA/brazylijskie jiu-jitsu (Arrachion Iława)
66. Maciej Malinowski, piłka ręczna (Jeziorak Iława)
67. Piotr Malinowski, żeglarstwo (MOS Iława)
68. Alicja Michalewska, żeglarstwo (MOS Iława)
69. Maciej Myszkiewicz, biegi (Para na Dystansie — Iława)
70. Kacper Neumann, piłka nożna (Jeziorak Iława)
71. Daniel Niedźwiecki, taekwondo (Jeziorak Iława)
72. Grzegorz Osiecki, biegi (Kisielice)
73. Kacper Osmański, piłka nożna (GKS Wikielec)
74. Artur Paśniewski, piłka nożna (Unia Susz — Młode Talenty)
75. Piotr Pawlik, piłka nożna (Osa Ząbrowo)
76. Magdalena Pieńczewska, tenis stołowy (Jeziorak Iława)
77. Bartosz Pietrewicz, wioślarstwo (Wir Iława)
78. Tomasz Płodzicki, biegi ultra (Iława Biega)
79. Miłosz Pniewski, karate kyokushin (Iławski Klub Kyokushin Karate)
80. Marcin Prorok, piłka ręczna (Jeziorak Iława)
81. Remigiusz Próchniewski, piłka nożna (Jeziorak Iława)
82. Adrian Przybyła, biegi/tenis stołowy (Iława)
83. Dawid Ptak, siatkówka (Olimpia Kisielice)
84. Maksymilian Radziński, piłka nożna (Jeziorak Iława)
85. Dominik Rogala, piłka ręczna (Jeziorak Iława)
86. Dawid Rożankiewicz, wioślarstwo (Wir Iława)
87. Maciej Rudol, siatkówka plażowa (Zryw-Volley Iława)
88. Filip Rybiński, pływanie (Orka Iława)
89. Małgorzata Ryll, siatkówka (Volley Vasyl CSiR Susz)
90. Amelia Sarnowska, siatkówka (Tęcza Kamieniec)
91. Marcel Siemianowski, triathlon (UKS TRS Susz)
92. Daniel Sikorski, piłka nożna (Orzeł Ulnowo)
93. Paulina Skrzyniarz, lekkoatletyka (Sekcja LA przy CSiR Susz)
94. Maddox Sobociński, piłka nożna (GKS Wikielec)
95. Remigiusz Sobociński, piłka nożna (GKS Wikielec)
96. Michał Stańczyk, kick boxing (Piechotka Team)
97. Julia Sterczak, siatkówka (Tęcza Kamieniec)
98. Barbara Stępniak, biegi (Rozbiegany Susz)
99. Patrycja Szagała, siatkówka (Volley Vasyl CSiR Susz)
100. Adrian Szantyr, piłka nożna (Jeziorak Iława)
101. Rafał Szczecina, biegi (Iława Biega)
102. Regina Szczypiorska, kręglarstwo klasyczne (Morena Iława)
103. Anita Szewczyk, siatkówka (Tęcza Kamieniec)
104. Oliwier Szkamelski, piłka nożna (GKS Wikielec)
105. Igor Tasarz, taekwondo (Jeziorak Iława)
106. Joanna Tomaszewska, biegi (Biegacze Gorszego Sortu Iława)
107. Amelia Tomczyk, tenis stołowy (SKS Amator Susz)
108. Paweł Tomkiewicz, piłka nożna (GKS Wikielec)
109. Jakub Urbański, piłka nożna (Unia Susz)
110. Krzysztof Wacławski, triathlon (OrkaMasters Iława)
111. Aleksandra Wantowska, biegi (Para na Dystansie — Iława)
112. Oskar Wielczyk, żeglarstwo (MOS Iława)
113. Wiktoria Wisznicka, siatkówka (Volley Vasyl CSiR Susz)
114. Wiktoria Witkowska, karate kyokushin (Iławski Klub Kyokushin Karate)
115. Emilia Włodarska, tenis stołowy (Jeziorak Iława)
116. Krzysztof Wójcik, piłka nożna (GKS Wikielec)
117. Oskar Wójtowicz, piłka nożna (Unia Susz — Młode Talenty)
118. Krystian Wrześniak, piłka nożna (Czarni Rudzienice)
119. Marcin Zagrajek, piłka ręczna (Jeziorak Iława)
120. Tomasz Zakierski, piłka nożna (Czarni Rudzienice)
121. Wiktor Zakrzewski, piłka nożna (Jeziorak Iława)
122. Jakub Zalewski, piłka nożna/pływanie (GKS Wikielec/Orka Iława)
123. Wojciech Zieliński, piłka nożna (GKS Wikielec)
124. Jan Zieliński, piłka nożna (GKS Wikielec)
125. Klaudia Maria Żelazowska, strzelectwo pneumatyczne (Morena Iława)
126. Mateusz Besser, piłka nożna (Osa Ząbrowo)

TAK PREZENTOWAŁA SIĘ ZŁOTA DZIESIĄTKA PLEBISCYTU GAZETY IŁAWSKIEJ NA NAJPOPULARNIEJSZEGO SPORTOWCA 2017 ROKU
1. Alicja Michalewska, żeglarstwo (MOS Iława)
2. Wiktoria Stępień, siatkówka (Zryw-Volley Iława)
3. Piotr Jankowski, biegi (Iława)
4. Sandra Wiśniewska, aquathlon/pływanie (OrkaMasters Iława)
5. Liliana Kukiełka, pływanie (Orka Iława)
6. Łukasz Brzeziński, siatkówka (CSiR Pałac Kamieniec)
7. Maciej Kapuściński, biegi (Iława)
8. Janusz Ciarczyński, pływanie (Orka Iława)
9. Jakub Bogusiewicz, triathlon (Orka Iława)
10. Jakub Zalewski, karate kyokushin (Iławski Klub Kyokushin Karate)

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages