Wtorek, 26 stycznia 2021. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Sportowe podsumowanie roku w Iławie — poznaj nagrodzonych i wyróżnionych, zobacz zdjęcia

2019-02-27 09:25:46 (ost. akt: 2019-02-27 10:06:37)
Na nagrody, wyróżnienia i stypendia za osiągnięcia w 2018 roku zasłużyli m.in. triathloniści Orki Iława, w dolnym rzędzie trener Radosław Burza

Na nagrody, wyróżnienia i stypendia za osiągnięcia w 2018 roku zasłużyli m.in. triathloniści Orki Iława, w dolnym rzędzie trener Radosław Burza

Autor zdjęcia: ICSTiR

Podczas gali, do której doszło w hali widowiskowo-sportowej w Iławie, małych zgrzytów i konsternacji nie brakowało. Ten temat jednak poruszymy (być może) w przyszłości, a teraz skupiamy się tylko na zaprezentowaniu nazwisk sportowców i trenerów, którzy zostali uhonorowani przez radę sportu w Iławie.

WYRÓŻNIENIA
Igor Stasiorowski (UKS Iławski Klub Kyokushin Karate)
Maciej Korpalski (UKS Iławski Klub Kyokushin Karate)
Kamil Sochaczek (UKS Iławski Klub Kyokushin Karate)
Marcel Gogolew (ITS Jeziorak Iława - sekcja sportów walki Taekwondo)
Natan Gogolew (ITS Jeziorak Iława - sekcja sportów walki Taekwondo)
Nell Obrębska (ITS Jeziorak Iława - sekcja sportów walki Taekwondo)
Max Zieliński (ITS Jeziorak Iława - sekcja sportów walki Taekwondo)
Aleksandra Urbańska (SSP Orka Iława)
Sandra Wiśniewska (SSP Orka Iława)
Bartosz Zalewski (SSP Orka Iława)
Maciej Jan Paliński (SSP Orka Iława)
Natalia Drzewiecka (SSP Orka Iława, lekkaatletyka)
Dawid Mazurowski (ITS Jeziorak Iława, piłka nożna)
Michał Foj (ITS Jeziorak Iława, piłka nożna)
Irena Henisz (IKS Morena Iława)
Marianna Dorociak (IKS Morena Iława)
Agnieszka Pokojska (IKS Morena Iława)
Maria Kieloch (IKS Morena Iława)
Rafał Chaberski (IKS Morena Iława)
Stanisław Piasek (IKS Morena Iława)

NAGRODY
Regina Szczypiorska (IKS Morena Iława)
Szczepan Polkowski (IKS Morena Iława)
Miłosz Pniewski (UKS Iławski Klub Kyokushin Karate)
Igor Tasarz (ITS Jeziorak Iława, sekcja sportów walki Taekwondo)
Krystian Rybiński (ITS Jeziorak Iława, sekcja sportów walki Taekwondo)
Daniel Niedźwiecki (ITS Jeziorak Iława, sekcja sportów walki Taekwondo)
Alicja Lorkowska i Filip Słowik (UKS Gracja Iława)
Natalia Chojnowska (Stowarzyszenie Sportów Wodnych w Iławie)
Alicja Michalewska (Stowarzyszenie Sportów Wodnych w Iławie)
Jan Klinicki (Stowarzyszenie Sportów Wodnych w Iławie)
Oskar Wielczyk (Stowarzyszenie Sportów Wodnych w Iławie)
Wiktoria Borszewska (MKS Zryw - Volley Iława)
Zuzanna Iwankowska (MKS Zryw - Volley Iława)
Agata Kowalska (MKS Zryw - Volley Iława)
Radosław Galas (ITS Jeziorak Iława, piłka nożna)
Emilia Nowińska (WiR Iława)
Julia Panuś (WIR Iława)
Julia Palikowska (WIR Iława)
Aleksandra Wolska (WIR Iława)
Zuzanna Gaudyn (WIR Iława)
Aleksandra Sagan (WiR Iława)
Anna Krezymon (WiR Iława)
Maciej Jeżyński (WIR Iława)
Mateusz Jeżyński (WiR Iława)
Wiktor Józefowicz (WiR Iława)
Filip Rybiński (SSP Orka Iława)
Janusz Kazimierz Ciarczyński (SSP Orka Iława)
Maciej Jacuński (SSP Orka Iława)
Mateusz Krajewski (SSP Orka Iława)
Jakub Zalewski (SSP Orka Iława)
Pola Dzik (SSP Orka Iława)
Maja Nojman (SSP Orka Iława)
Liliana Izabela Kukiełka (SSP Orka Iława
Maria Żelazna (SSP Orka Iława)
Michał Jonowski (SSP Orka Iława)
Dawid Patryk Goryński (SSP Orka Iława)
Mikołaj Rafał Musiński (SSP Orka Iława)
Kamil Kalbarczyk (SSP Orka Iława)
Patryk Jakubczyk (SSP Orka Iława)
Jakub Rutkiewicz (SSP Orka Iława)
Anna Kołatka (SSP Orka Iława - triathlon)
Paulina Bohater (SSP Orka Iława - triathlon)
Mikołaj Andrzej Jednaszewski (SSP Orka Iława - triathlon)
Krzysztof Białaś (Stowarzyszenie Sportów Wodnych w Iławie)

NAGRODY TRENERZY
Mieczysław Pietroczuk (MKS Zryw - Volley Iława)
Radosław Burza (SSP Orka Iława - triathlon)
Błażej Matysiak (SSP Orka Iława - pływanie)
Tomasz Dariusz Gąska (UKS Iławski Klub Kyokushin Karate)
Krzysztof Obrębski (ITS Jeziorak Iława - sekcja sportów walki Taekwondo)
Arkadiusz Szewczyk (IKS Morena Iława)
Maria Madej (WIR Iława)
Paweł Pierczyński (WIR Iława)
Michał Maśkiewicz (Stowarzyszenie Sportów Wodnych w Iławie)
Marek Karbowski (Stowarzyszenie Sportów Wodnych w Iławie)
Wojciech Janusz (Stowarzyszenie Sportów Wodnych w Iławie)

STYPENDIA
Kacper Sagan (WIR Iława)
Mikołaj Wilczyński (WIR Iława)
Aleksander Przybyszewski (WIR Iława)
Paulina Józefowicz (WIR Iława)
Dawid Różankiewicz (WIR Iława)
Bartosz Pietrewicz (WIR Iława)
Nikodem Fiałkowski (WIR Iława)
Maja Bużycka (SSP Orka Iława - triathlon)
Iga Grygiencza (SSP Orka Iława - triathlon)
Szymon Maciej Dzik (SSP Orka Iława - triathlon)
Jakub Bogusiewicz (SSP Orka Iława - triathlon)
Maksymilian Kopiczko (SSP Orka Iława - triathlon)
Piotr Malinowski (Stowarzyszenie Sportów Wodnych w Iławie)
Jakub Gołębiowski (Stowarzyszenie Sportów Wodnych w Iławie)
Klaudia Maria Żelazowska (IKS Morena Iława)
Wiktoria Witkowska (UKS Iławski Klub Kyokushin Karate)
Agata Barwińska (Stowarzyszenie Sportów Wodnych w Iławie)

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. dramat #2689170 | 83.220.*.* 27 lut 2019 13:36

    System stypendialny i przyznawania nagród żenujący!!!!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    1. Ja #2689067 | 5.173.*.* 27 lut 2019 11:27

      Rada sportu tylko opiniowała wnioski. Decyzję o przyznaniu podejmował Burmistrz.

      ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

      Zagraj w GRY.wm.pl

      • Goodgame Empire
      • Goodgame Big Farm
      • Goodgame Poker
      • Shadow Kings - The Dark Ages