Niedziela, 8 grudnia 2019. Imieniny Delfiny, Marii, Wirginiusza

Obok grymasu zmęczenia na twarzach siatkarek pojawił się uśmiech [ZDJĘCIA]

2019-02-21 14:35:25 (ost. akt: 2019-02-21 15:06:20)
Siatkarki Zrywu-Volley Iława podczas treningu w Olsztynie

Siatkarki Zrywu-Volley Iława podczas treningu w Olsztynie

Autor zdjęcia: archiwum Zrywu

Dla sztabu szkoleniowego i siatkarek Zrywu już kilka dni po zakończeniu zmagań ligowych w halowej odmianie siatkówki, nastąpił czas na rozpoczęcie przygotowań do nowego sezonu siatkówki plażowej.

Większość zajęć ze względu na warunki atmosferyczne musi być przeprowadzanych w hali sportowej, oczywiście środki treningowe dostosowane są do gry w siatkówkę plażową, dotyczące zarówno techniki i taktyki gry.

Działacze klubu, sztab szkoleniowy oraz nowy sponsor klubu Kris-Bus przygotowali walentynkową niespodziankę siatkarkom Zrywu spragnionym gry na piasku. W piątek 15 lutego zorganizowano wyjazd do Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Ukiel” w Olsztynie, aby przeprowadzić trening w hali dostosowanej do uprawiania siatkówki plażowej.

Trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk zafundowali siatkarkom trzy godziny ciężkich zmagań, obok grymasu zmęczenia i potu na twarzach dziewcząt pojawił się uśmiech i radość z pracy na piasku.

— Cieszy mnie to, że gdy na jednym z treningów w ubiegłym tygodniu prowokacyjnie do wózka z piłkami wrzuciłem piłki do siatkówki plażowej na twarzach dziewcząt zauważyłem pozytywne rumieńce — mówi Mieczysław Pietroczuk, trener siatkarek Zrywu.
— One naprawdę to kochają a my mając okazję spełniać marzenia postanowiliśmy zorganizować wyjazd na trening do hali z piaskiem do Olsztyna. Na nasz apel o pomoc przy organizacji wyjazdu bez chwili wahania pozytywnie odpowiedział nowy sponsor klubu Kris-Bus Krzysztof Łyziński oraz grupka rodziców, którym serdecznie dziękujemy. Dziewczęta w liczbie sześciu par bardzo solidnie podeszły do nowych wymagań, które będziemy stawiać przed nowym sezonem plażowym. Bardzo ciężka praca, nowe środki treningowe i piasek pod nogami powodował, że chwilami brakowało oddechu i pot zalewał twarz. Mam nadzieję, że w najbliższym okresie będziemy częściej mogli skorzystać z możliwości treningu i gry w hali z piaskiem i solidnie przygotować się do nowego sezonu — dodaje szkoleniowiec.

UWAGA! TRWA ZIMOWY NABÓR SIATKARSKI:
MKS Zryw-Volley Iława ogłasza nabór. Trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców.

Oto szczegóły grup szkoleniowych.
SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW (uczniowie szkół podstawowych, klasy IV–VII);
- zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16:30–18:00.

GRUPA MŁODZICZKA, MŁODZIK (uczniowie szkół podstawowych klasy VIII oraz uczniowie gimnazjów klasy III);
- zajęcia odbywają się we wtorki, środy, czwartki i piątki w godzinach 16:30–18:30.

Zapisy i zajęcia odbywają się w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10. Zajęcia prowadzą trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk. Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami: Małgorzata Pietroczuk (693 730 038), Mieczysław Pietroczuk (601 309 697).

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages