Piątek, 13 grudnia 2019. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

W niedzielę bieg „Zasuwaj” pomiędzy Suszem a Iławą. Trasa: 27 km!

2019-02-15 13:34:04 (ost. akt: 2019-02-15 14:27:06)
Trasa biegu Zasuwaj 2019 (Susz — Iława)

Trasa biegu Zasuwaj 2019 (Susz — Iława)

Już w najbliższą niedzielę (17 lutego) odbędzie się pierwszy bieg przełajowy na dystansie 27 kilometrów z Susza do Iławy. Start wyścigu nastąpi o godz. 10.00 sprzed hali CSiR w Suszu. Zapraszamy do kibicowania uczestnikom.

Bieg „Zasuwaj” to wynik wspólnego działania trzech samorządów: Miasta Iława, Gminy Iława oraz Gminy Susz, których włodarze postanowili stworzyć imprezę biegową, jakiej do tej pory w naszym powiecie nie było. Głównym organizatorem imprezy z ramienia trzech samorządów jest Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu.

Szef tej instytucji i jednocześnie dyrektor niedzielnego biegu - Jarosław Piechotka - z zapałem przygotowuje ostatnie szczegóły techniczne wyścigu.
— Cieszy mnie każda kolejna impreza sportowa, ale bieg "Zasuwaj" jest szczególny. Fakt, że idea jego organizacji połączyła trzy samorządy pokazuje, że sport łączy i może być płaszczyzną wszechstronnej współpracy ludzi i instytucji. Wierzę, że po tegorocznej, pierwszej edycji biegu pomiędzy Suszem a Iławą, wydarzenie to w kolejnych latach będzie się rozwijało i na stałe wpisze się do kalendarza ważnych imprez w naszym regionie — mówi dyrektor Piechotka.

Lista startowa niedzielnego biegu jest już pełna i zamknięta. Liczy 120 osób. Wśród uczestników dominują mieszkańcy naszego regionu, ale 27-kilometrowa trasę pokonywać będą również zawodnicy z Trójmiasta, czy Warszawy. Trasa biegu wiedzie z Susza, przez Emilianowo, Czerwoną Wodę, Babięty Wielkie, Ząbrowo, Kamionkę i Kamionkę Małą, a następnie już w Iławie - ul. Sienkiewicza, alejką pod tunelem wokół jeziora Mały Jeziorak i ul. Mickiewicza, aż do hali widowiskowo-sportowej, przy której będzie usytuowana meta biegu.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania uczestnikom wyścigu podczas startu biegu o godzinie 10.00. Pokażmy, jak bardzo Susz i cały powiat iławski lubi sport i szanuje sportowców!

susz.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Były piłkarz #2682056 | 176.221.*.* 15 lut 2019 14:05

    Co za wiele to nie zdrowo. Jakieś szalenstwo opętało pewna bardzo waską grupę człapakow po betonie. Biegajcie po lasach i łąkach. Niebawem zabraknie na ortopedii sztucznych stawów do wymiany. Szczegółnie przy waszym kanapkowym jedzeniu. Ja latał po trawie 15 lat i co. Stawy do wymiany, a to kosztuje.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages