środa, 29 stycznia 2020. Imieniny Franciszka, Konstancji, Salomei

Kazik & Kwartet ProForma już 26 stycznia w Iowa Music Bar!

2019-01-15 13:23:56 (ost. akt: 2019-01-15 13:33:55)

Autor zdjęcia: materiały organizatorów

Kolejna muzyczna uczta w Iowa Music Bar (Iława, ul. Broniewskiego 3). W sobotę 26 stycznia wystąpi Kazik & Kwartet ProForma.

Bilety są już do kupienia od kilku tygodni. Przedsprzedaż stacjonarna prowadzona jest w Iowa Music Bar oraz w sklepie Rondo przy ul. Kościuszki. Bilety są też do kupienia online (iowamusicbar@gmail.com). W przedsprzedaży bilety kosztują 69 złotych, w dzień koncertu: 79 złotych.

Uwaga! Niedługo na naszym portalu przeprowadzimy konkurs na podwójne wejściówki na koncert Kazika. Bądźcie czujni!


Przy okazji publikujemy kilka cennych uwag ze strony Iowa Music Bar, dotyczących wejść na koncerty osób nieletnich.
— Mamy dla Was kolejną, ważną informację! Bardzo często dostajemy od Was zapytania o wejście na koncert z dzieckiem i odwrotnie, o bilet dla opiekuna dla osoby nieletniej. Dziś rozwiewamy wszelkie wątpliwości! Wprowadzamy stałą zasadę -50%!
To znaczy:
— Jesteś osobą dorosłą i chcesz przyjść na koncert z dzieckiem? Nie ma problemu! Dziecko do 12 roku życia dostaje zniżkę -50% na bilet.
lub inaczej:
— Masz mniej niż 16 lat i potrzebujesz opiekuna, aby pojawić się na koncercie? Twój opiekun otrzymuje zniżkę -50% na bilet! Zasady obowiązują na wszystkich koncertach!
UWAGA: Bilety zniżkowe będą dostępne tylko i wyłącznie na bramce. W przypadku osób dorosłych, które będą chciały wejść z dzieckiem do lat 12, wymagamy okazania legitymacji szkolnej do weryfikacji.

BILETY NA KONCERT KAZIKA
69 zł - przedsprzedaż
79 zł - w dniu koncertu
Sprzedaż:
stacjonarnie - Iowa Music Bar i sklep Rondo przy ul. Kościuszki
online - iowamusicbar@gmail.com

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.plInfo o Kazik & Kwartet ProForma
Jedyny pięcioosobowy Kwartet w Polsce, a być może na świecie, obecnie koncentruje się przede wszystkim na własnych piosenkach, jednak od samego początku działalności ma w repertuarze własne opracowania utworów Jacka Kaczmarskiego, tria Kaczmarski-Gintrowski-Łapiński oraz wszystkich piosenek Stanisława Staszewskiego. Zespół wykonuje też utwory Georgesa Brassensa (w tłumaczeniach Wojciecha Młynarskiego) oraz Nicka Cave`a i Toma Waitsa, w autorskich tłumaczeniach Przemysława Lembicza.

W marcu 2012 Kwartet zaprosił Kazika Staszewskiego - wokalistę zespołu Kult, do wspólnego wykonania kilkunastu piosenek autorstwa Stanisława Staszewskiego podczas jednego z koncertów. Ten, również w zamierzeniu jednorazowy projekt, zaowocował opracowaniem wspólnego programu koncertowego złożonego z piosenek Taty oraz kilku piosenek Kazika rzadko bądź nigdy nie wykonywanych na żywo, kolejnymi koncertami w tym składzie, a ostatecznie powołaniem do życia pełnoprawnego projektu Kazik & Kwartet ProForma.

Skład:
Kazik Staszewski – śpiew
Przemysław Lembicz –gitara, śpiew
Piotr Lembicz – gitary
Wojciech Strzelecki – kontrabas, gitara basowa, śpiew
Marcin Żmuda – instrument klawiszowe, śpiew
Marek Wawrzyniak – perkusja
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages