Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Wspomóż WOŚP — weź udział w licytacji pierścionka i pakietu startowego Grand Prix Trzech Półmaratonów

2019-01-07 18:13:30 (ost. akt: 2019-01-07 13:34:31)

Autor zdjęcia: archiwum organizatorów

Organizatorzy Grand Prix Trzech Półmaratonów (Grudziądz, Ostróda, Iława) postanowili dołączyć się do 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na portalu allegro.pl, największej platformie transakcyjnej on-line w Polsce, trwa właśnie licytacja pakietu startowego z numerem 1 wraz z pierścionkiem z brylancikami.

Do końca aukcji pozostało osiem dni (wygaśnie w środę 16 stycznia o godzinie 9.35), aktualnie cena wynosi 780 zł (181 euro, 207 dolarów amerykańskich).

LINK DO AUKCJI TUTAJ

— Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Iławie w imieniu organizatorów trzech półmaratonów (Grudziądz — Rulewo śladami Bronka Malinowskiego, Ostróda – im. św. Jerzego oraz Iławski Półmaraton La Rive) tworzących II edycję Grand Prix Trzech Półmaratonów wystawia na licytację Allegro Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy te przedmioty.

Zwycięzca licytacji otrzyma od organizatorów każdego półmaratonu nr 1 w biegu wraz z darmowym pakietem startowym oraz pamiątkową koszulkę, a także złoty pierścionek z brylancikami ufundowany przez Firmę Jubiler Roman i Paweł Frankiewicz z Iławy. Istnieje możliwość dopasowania rozmiaru na koszt darczyńcy.

Numer startowy może zostać przekazany innej osobie po uzgodnieniu z organizatorami poszczególnych biegów. Kontakt do organizatora akcji: hala_sportowa@wp.pl, tel. 89 649 16 04 — czytamy w komunikacie organizatorów Grand Prix Trzech Półmaratonów.

Zapraszamy do udziału w tej licytacji i w całej 27. edycji WOŚP, a także — do startu w Grand Prix (Grudziądz 1 maja, Ostróda 9 czerwca, Iława 8 września).

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages