Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Rozbiła butelkę na głowie partnera, bo nie chciał jej dać papierosa!

2019-01-02 12:30:31 (ost. akt: 2019-01-02 12:06:06)

Autor zdjęcia: archiwum

Policjanci zatrzymali 51-letniego mieszkańca Iławy, który znęcał się nad swoją żoną oraz 53-latkę, która rozbiła butelkę na głowie partnera.

Dyżurny iławskiej policji otrzymał zgłoszenie o awanturze w jednym z mieszkań na terenie Iławy. Przybyły na miejsce patrol policji ustalił, że 51-latek będąc w stanie nietrzeźwości wszczyna awantury domowe. Okazało się, że mężczyzna poprzez wyzywanie, ubliżanie słowami wulgarnymi, szarpanie, popychanie czy izolowanie, znęcał się nad swoją żoną. Policjanci zatrzymali awanturującego się 51 - latka i osadzili w policyjnej celi. Mężczyzna usłyszał zarzut. Na wniosek policjantów, prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór z obowiązkiem stawiennictwa raz w tygodniu w jednostce policji. Ponadto ma nakaz powstrzymywania się od alkoholu oraz nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania z pokrzywdzoną. W najbliższym czasie ze swojego zachowania będzie tłumaczyć się przed sądem. Kodeks karny za znęcanie się nad osobą najbliższą przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci interweniowali również wobec 53 - latki, kiedy ta zdenerwowała się na swojego partnera bo ten nie chciał dać jej papierosa i uderzyła go butelką w głowę. Trzymając w dłoni nóż groziła mu również pozbawieniem życia. Mężczyzna wezwał po pomoc policjantów. Funkcjonariusze przyjechali na miejsce i zatrzymali agresywną 53 - latkę. W trakcie dalszych czynności okazało się, że to nie pierwsza taka sytuacja. Mundurowi wszczęli w rodzinie procedurę Niebieskiej Karty.

(jk/rj)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages