środa, 21 października 2020. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Zryw-Volley Iława zaprasza na coroczną Świąteczną Galę Siatkówki

2018-12-19 08:57:18 (ost. akt: 2018-12-19 09:23:37)
Świąteczna Gala Siatkówki to okazja do nagrodzenia najlepszych zawodniczek i zawodników Zrywu w mijającym właśnie roku. Tu 2014, na zdjęciu (od lewej) Małgorzata Pietroczuk, Aleksandra Stępień i Marta Pietroczuk

Świąteczna Gala Siatkówki to okazja do nagrodzenia najlepszych zawodniczek i zawodników Zrywu w mijającym właśnie roku. Tu 2014, na zdjęciu (od lewej) Małgorzata Pietroczuk, Aleksandra Stępień i Marta Pietroczuk

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

23. grudnia każdego roku to data już tradycyjnego święta siatkarek, siatkarzy, trenerów, działaczy, sympatyków a szczególnie wychowanków Międzyszkolnego Klubu Sportowego Zryw-Volley Iława.

Już po raz dwudziesty piąty zagrają męskie zespoły Wychowanków i Kadry Zrywu, natomiast kobiety w meczu Wychowanki — Zryw rozegrają swoje dziewiętnaste spotkanie.

Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk, założyciele i szkoleniowcy w MKS Zryw-Volley Iława serdecznie zapraszają swoich wychowanków oraz aktualne zawodniczki i zawodników klubu do udziału w tym rodzinnym święcie siatkarskim, będącym tradycyjnym podsumowaniem sportowych zmagań w minionym sezonie.

Jak co roku można będzie oglądać zmagania wszystkich grup szkoleniowych klubu, już po raz dziewiąty w historii w hali sportowej Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie, czyli w popularnym Mechaniku.
Trener Pietroczuk podkreśla zawsze, że to szczególne miejsce dla Zrywu, zwłaszcza dla wychowanków, gdyż wszyscy właśnie w starym obiekcie tej szkoły stawiali swoje pierwsze siatkarskie kroki i uczyli się od trenerów siatkarskich tajników.

W trakcie Gali przewidywane są niespodzianki oraz szczególni goście zaproszeni przez Małgorzatę i Mieczysława Pietroczuk.
— Jak zwykle czeka nas wiele emocji związanych z rywalizacją sportową oraz ta magiczna chwila spotkania się w świątecznej bożonarodzeniowej atmosferze naszej siatkarskiej rodziny — podkreśla szkoleniowiec.

Pierwsze wydarzenie związane z Galą (turniej minisiatkówki) już w czwartek 20. grudnia, natomiast główna część wydarzenia w niedzielę 23. grudnia.

PROGRAM
Czwartek 20 grudnia
godzina 16:30 – 18:30: TURNIEJ MINISIATKÓWKI: SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ oraz KADRA MŁODZICZEK

Niedziela 23 grudnia
godzina 11:00: MECZ PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET: WYCHOWANKOWIE — ZRYW-VOLLEY IŁAWA
godzina 12:30: SYMBOLICZNE ZDJĘCIE UCZESTNIKÓW GALI
godzina 13:00: MECZ PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN: WYCHOWANKOWIE ZRYWU „MŁODZI” — WYCHOWANKOWIE ZRYWU „STARZY”
godzina 14:30: TURNIEJ WYCHOWANKÓW „ZŁOTY SĘK”

red. zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages