Praca szuka... Kierownika stolarni!

2018-12-14 12:34:28(ost. akt: 2018-12-14 12:57:34)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

Jesteśmy dynamiczną, innowacyjną firmą która odnosi sukcesy, dlatego jesteśmy atrakcyjnym pracodawcą. Jeśli tak samo wyobrażasz sobie swoją karierę – Model Art. Sp. z o.o. jest miejscem dla Ciebie. Zostań częścią naszego zespołu i buduj przyszłość razem z nami.
Firma Model Art. Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

KIEROWNIK STOLARNI

Miejsce pracy: Ostróda-Tyrowo (warmińsko-mazurskie, Polska)
Nr ref.: KS
Branża: Inżynieria; Produkcja
Forma zatrudnienia: pełen etat
Wykształcenie: co najmniej średnie techniczne
Doświadczenie zawodowe: powyżej 4 lat

Zakres obowiązków:
• zorganizowanie nowo powstającego działu stolarni w firmie;
• zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem pracowników;
• organizowanie pracy oraz wyznaczanie i egzekwowanie zadań;
• nadzór nad realizacją zadań i odpowiedzialność za cały etap produkcji;
• zapewnienie wykonywania pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami produkcyjnymi pod względem jakości, terminowości i efektywności;
• podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji procesu produkcji.

Wymagania i kompetencje zawodowe:
• wykształcenie techniczne, preferowany profil: technologia drewna lub pokrewne
minimum czteroletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży stolarskiej;
• znajomość nowoczesnych technologii wykorzystywanych w przemyśle drzewnym i meblarskim w tym maszyn CNC;
• wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, kierownicze i komunikacyjne
znajomość aplikacji MS Office;
• mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
• umiejętność planowania i monitorowania działań pod względem ich kosztów materiałowych i efektywności;
• mile widziana znajomość zagadnień systemu zarządzania produkcją (lean manufacturing).

Wymagania osobowościowe:
• umiejętność organizowania i rozumienie znaczenia pracy zespołowej;
• zdyscyplinowanie, dokładność.

Oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego w szybko rozwijającej się firmie
• atrakcyjny system wynagradzania;
• stabilne warunki zatrudnienia.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o przesyłanie pełnej wersji CV z dopiskiem: Kierownik stolarni na adres mailowy: praca@modelart.com.pl lub osobiście w siedzibie firmy wraz z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Model Art. Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. 11-go Listopada 30d, 14-100 Ostróda, w celu realizacji procesu rekrutacji.

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5