Sportowcy z Klubu Jarosława Piechotki wrócili z Tarczyna z wieloma medalami

2018-12-13 12:00:00(ost. akt: 2018-12-13 10:51:23)
Młodzi medaliści z Klubu Jarosława Piechotki

Autor zdjęcia: Archiwum klubu

1 grudnia zawodnicy Klubu Sportowego Piechotka Team Kuźnia Mistrzów startowali w Pucharze Europy 12 Mazovia CUP w Tarczynie. Przywieźli sporo medali.
11 osobowa ekipa zdobyła 37 medali, 24 złota, 10 srebrnych i 3 brązowe. Multimedalistą został Dawid Ciepłuch zdobywając 5 złotych medali (na 5 możliwych) Oskar Ciepłuch 3 złote medale (na 3 możliwe), Michał Stańczyk 3 złote medale (na 3 możliwe) Paulina Czaplińska 3 złote medale (na 3 możliwe).

Maksymilian Szymański zdobył 2 złota i srebro, Kornel Borecki 2 złota i srebro, Bartek Stańczyk złoto i srebro, Mateusz Leński złoto i srebro, Maciej Wiśniewski, srebro i brąz, Oliwier Laskowski 2 srebra i brąz oraz Hubert Jurkiewicz 3 srebra.

Klub Sportowy Piechotka Team Kuźnia Mistrzów serdecznie dziękuje za wparcie: Gminie Susz, Gminie Zalewo, firmie Lary Trans oraz Netkom.