Niedziela, 12 lipca 2020. Imieniny Brunona, Jana, Wery

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej wyróżniony przez Marszałka

2018-11-23 11:00:56 (ost. akt: 2018-11-23 11:58:03)

Autor zdjęcia: Gmina Iława

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zajął I miejsce i otrzymał Nagrodę Zespołową Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, za wybitne osiągnięcia w dziedzinie pomocy i integracji społecznej.


W czwartek 15 listopada w Salach Kopernikowskich Olsztyńskiego Zamku już po raz osiemnasty odbyła się uroczystość wręczenia „Nagród i wyróżnień Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie pomocy i integracji społecznej”.
Ideą przedsięwzięcia jest promocja innowacyjnych i twórczych rozwiązań w dziedzinie pomocy i integracji społecznej. Z wnioskiem o nagrody i wyróżnienia mogły wystąpić osoby fizyczne, prawne oraz instytucje i organizacje społeczne działające w zakresie pomocy i integracji społecznej.
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zajął I miejsce i otrzymał Nagrodę Zespołową Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie pomocy i integracji społecznej.
Na uroczystości byli obecni pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej wraz z kierownik Eweliną Tuchalską oraz Wójtem Gminy Iława Krzysztofem Harmacińskim.
Serdecznie gratulujemy!

Źródło: Gmina Iława

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages