Czwartek, 25 kwietnia 2019. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Zespół PARA zagra w IŁAWIE! 22 listopada "U Czapy"

2018-11-15 14:07:01 (ost. akt: 2018-11-20 12:25:22)

Zespół PARA istnieje od lutego 2018 r. Tworzą go: Aleksandra Jabłońska odpowiedzialna za teksty, melodie i wokal oraz Jakub Cybula, pochodzący z Iławy, odpowiedzialny za produkcję muzyczną oraz instrumenty klawiszowe.

PARA - Stan Skupienia Dwóch Osób Na Muzyce. Nazwa w zależności od preferencji może być stanem skupienia wody lub dwojgiem bliskich sobie osób. Wybór należy do odbiorcy, nie narzucamy interpretacji.
Zespół PARA istnieje od lutego 2018 r. Tworzą go: Aleksandra Jabłońska odpowiedzialna za teksty, melodie i wokal oraz Jakub Cybula (który pochodzi z Iławy) odpowiedzialny za produkcję muzyczną oraz instrumenty klawiszowe. Muzyka, którą wykonują obija się o elektronikę, POP i alternatywę, wciąż są na etapie poszukiwania własnego brzmienia. Mieszanka barw ich charakterów wygenerowała żółty kolor, ściągnięty z niebios, żółty kolor, który wiernie towarzyszy im w stylizacjach scenicznych i staje się wizytówką zespołu.


Osiągnięcia:
•• LAUREACI KONKURSÓW: Stage4You w Warszawie, Cudawianki - Lato zaczyna się w Gdyni, Gramy swoje w Platerowie, •• UNDERGRAMY w Tczewie

WYRÓŻNIENIA: Festiwal SPAM w Lublinie, Festiwal Garaże w Szczecinie;
FINALIŚCI: Festiwal Młodych Talentów w Szczecinie, Festiwal Garaże w Szczecinie, FAMA Festiwal w Świnoujściu, Festiwal Supportów w Karkowie;
GOŚCIE RADIA: CZWÓRKA Polskie Radio, Meloradio
SUPPORTY: Daria Zawiałow, Krzysztof Zalewski, Natalia Nykiel, Paulina Przybysz, Transsexdisco, Brodka, Łona i Weber, Mela Koteluk, Dub pistols, Chorzy, Fisz Emade Tworzywo, Bovska.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages