Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Suska Liga Futsalu: Jest terminarz na sezon 18/19, jest też pewna niewiadoma

2018-11-15 09:03:23 (ost. akt: 2018-11-15 09:19:40)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do artykułu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do artykułu

Autor zdjęcia: Pixabay

Przedstawiamy terminarz Suskiej Ligi Futsalu w sezonie 2018/2019. Nadal jest możliwość dopisania się do rozgrywek. Wstępnie liga rozpocznie się w sobotę 24 listopada.

Organizatorzy nadal jednak czekają na decyzję Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej odnośnie kolejki IV ligi, która miałaby być rozegrana 24/25 listopada. Jeśli ta seria odbędzie się, wtedy SLF rozpocznie się 8 grudnia.

— Uprzedzając pytania zawodników i kibiców, ze względu na nieparzystą liczbę drużyn czasami dana drużyna rozegra jeden mecz w kolejce. Z tego samego powodu przerwy między meczami wydłużają się i co kolejka będzie miała tak inna drużyna — zapowiadają organizatorzy suskich rozgrywek (Centrum Sportu i Rekreacji)

TERMINARZ SUSKIEJ LIGI FUTSALU 2018/2019

TERMIN I
I i II KOLEJKA – 24 LISTOPADA (SOBOTA) 
15:30 DON CORLEONE – MOTO TRANS
16:00 FUTSAL PRABUTY – BŁĘKITNI KOPANINA
16:30 EMILIANOWO – AUTO HANDEL PASZYNIN
17:00 BŁĘKITNI KOPANINA – GRUPA INCO SUSZ
17:30 J.P. PARTNER – DON CORLEONE
18:00 MOTO TRANS – FUTSAL PRABUTY
18:30 FLASHCARS – BARAŃSKI DRZWI
19:00 AUTO HANDEL PASZYNIN – NIE MÓW HOP
19:30 BARAŃSKI DRZWI – EMILIANOWO
20:00 GRUPA INCO SUSZ – FLASHCAR

TERMIN II
III i IV KOLEJKA – 8 GRUDNIA (SOBOTA)
15:30 FUTSAL PRABUTY – J.P. PARTNER
16:00 GRUPA INCO SUSZ – MOTO TRANS
16:30 FLASHCARS – NIE MÓW HOP
17:00 MOTO TRANS – BARAŃSKI DRZWI
17:30 DON CORLEONE – FUTSAL PRABUTY
18:00 J.P. PARTNER – GRUPA INCO SUSZ
18:30 BŁĘKITNI KOPANINA – AUTO HANDEL PASZYNIN
19:00 NIE MÓW HOP – EMILIANOWO
19:30 AUTO HANDEL PASZYNIN – FLASHCARS
20:00 BARAŃSKI DRZWI – BŁĘKITNI KOPANINA

TERMIN III
V I VI KOLEJKA – 15 GRUDNIA (SOBOTA)
15:30 GRUPA INCO SUSZ – DON CORLEONE
16:00 BARAŃSKI DRZWI – J.P. PARTNER
16:30 BŁĘKITNI KOPANINA – EMILIANOWO
17:00 J.P. PARTNER – AUTO HANDEL PASZYNIN
17:30 FUTSAL PRABUTY – GRUPA INCO SUSZ
18:00 DON CORLEONE – BARAŃSKI DRZWI
18:30 MOTO TRANS – NIE MÓW HOP
19:00 EMILIANOWO – FLASHCARS
19:30 NIE MÓW HOP – BŁĘKITNI KOPANINA
20:00 AUTO HANDEL PASZYNIN – MOTO TRANS

TERMIN IV
VII i VIII KOLEJKA – 22 GRUDNIA (SOBOTA)
15:30 BARAŃSKI DRZWI – FUTSAL PRABUTY
16:00 AUTO HANDEL PASZYNIN – DON CORLEONE
16:30 MOTO TRANS – FLASHCARS
17:00 DON CORLEONE – NIE MÓW HOP
17:30 GRUPA INCO SUSZ – BARAŃSKI DRZWI
18:00 FUTSAL PRABUTY – AUTO HANDEL PASZYNIN
18:30 J.P. PARTNER – EMILIANOWO
19:00 FLASHCARS – BŁĘKITNI KOPANINA
19:30 EMILIANOWO – MOTO TRANS
20:00 NIE MÓW HOP – J.P. PARTNER

TERMIN V
IX i X KOLEJKA – 5 STYCZNIA (SOBOTA)
15:30 AUTO HANDEL PASZYNIN – GRUPA INCO SUSZ
16:00 NIE MÓW HOP – FUTSAL PRABUTY
16:30 J.P. PARTNER – BŁĘKITNI KOPANINA
17:00 FUTSAL PRABUTY – EMILIANOWO
17:30 BARAŃSKI DRZWI – AUTO HANDEL PASZYNIN
18:00. GRUPA INCO SUSZ – NIE MÓW HOP
18:30 DON CORLEONE – FLASHCARS
19:00 BŁĘKITNI KOPANINA – MOTO TRANS
19:30 FLASHCARS – J.P. PARTNER
20:00 EMILIANOWO – DON CORLEONE

TERMIN VI
XI i XII KOLEJKA – 19 STYCZNIA (SOBOTA)
15:30 NIE MÓW HOP – BARAŃSKI DRZWI
16:00 EMILIANOWO – GRUPA INCO SUSZ
16:30 DON CORLEONE – MOTO TRANS
17:00 GRUPA INCO SUSZ – FLASHCARS
17:30 AUTO HANDEL PASZYNIN – NIE MÓW HOP
18:00 BARAŃSKI DRZWI – EMILIANOWO
18:30 FUTSAL PRABUTY – BŁĘKITNI KOPANINA
19:00 MOTO TRANS – J.P. PARTNER
19:30 BŁĘKITNI KOPANINA – DON CORLEONE
20:00 FLASHCARS – FUTSAL PRABUTY

TERMIN VII
XIII i XIV KOLEJKA – 26 STYCZNIA (SOBOTA)
15:30 EMILIANOWO – AUTO HANDEL PASZYNIN
16:00 FLASHCARS – BARAŃSKI DRZWI
16:30 FUTSAL PRABUTY – J.P. PARTNER
17:00 BARAŃSKI DRZWI – BŁĘKITNI KOPANINA
17:30 NIE MÓW HOP – EMILIANOWO
18:00 AUTO HANDEL PASZYNIN – FLASHCARS
18:30 GRUPA INCO SUSZ – MOTO TRANS
19:00 J.P. PARTNER – DON CORLEONE
19:30 MOTO TRANS – FUTSAL PRABUTY
20:00 BŁĘKITNI KOPANINA – GRUPA INCO SUSZ

TERMIN VIII
XV i XVI KOLEJKA – 2 LUTEGO (SOBOTA)
15:30 FLASHCARS – NIE MÓW HOP
16:00 BŁĘKITNI KOPANINA – AUTO HANDEL PASZYNIN
16:30 GRUPA INCO SUSZ – DON CORLEONE
17:00 AUTO HANDEL PASZYNIN – MOTO TRANS
17:30 EMILIANOWO – FLASHCARS
18:00 NIE MÓW HOP – BŁĘKITNI KOPANINA
18:30 BARAŃSKI DRZWI – J.P. PARTNER
19:00 DON CORLEONE – FUTSAL PRABUTY
19:30 J.P. PARTNER – GRUPA INCO SUSZ
20:00 MOTO TRANS – BARAŃSKI DRZWI

TERMIN IX
XVII i XVIII KOLEJKA – 9 LUTEGO (SOBOTA)
15:30 MOTO TRANS – FLASHCARS
16:00 J.P. PARTNER – EMILIANOWO
16:30 BŁĘKITNI KOPANINA – MOTO TRANS
17:00 EMILIANOWO – DON CORLEONE
17:30 AUTO HANDEL PASZYNIN – GRUPA INCO SUSZ
18:00 FLASHCARS – J.P. PARTNER
18:30 NIE MÓW HOP – FUTSAL PRABUTY
19:00 GRUPA INCO SUSZ – BARAŃSKI DRZWI
19:30 FUTSAL PRABUTY – AUTO HANDEL PASZYNIN
20:00 DON CORLEONE – NIE MÓW HOP
 
TERMIN X
XIX i XX KOLEJKA – 16 LUTEGO (SOBOTA)
15:00 J.P. PARTNER – BŁĘKITNI KOPANINA
15:30 DON CORLEONE – FLASHCARS
16:00 NIE MÓW HOP – BARAŃSKI DRZWI
16:30 FLASHCARS – FUTSAL PRABUTY
17:00 MOTO TRANS – J.P. PARTNER
17:30 BŁĘKITNI KOPANINA – DON CORLEONE
18:00 EMILIANOWO – GRUPA INCO SUSZ
18:30 BARAŃSKI DRZWI – AUTO HANDEL PASZYNIN
19:00 GRUPA INCO SUSZ – NIE MÓW HOP
19:30 FUTSAL PRABUTY – EMILIANOWO

20:00 – OFICJALNE ZAKOŃCZENIE SUSKIEJ LIGI FUTSALU – 2018/2019

red. zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages