Wtorek, 20 października 2020. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Otwarcie Boxing Club Iława tuż, tuż. Sprawdź szczegóły [WIDEO, ZDJĘCIA]

2018-11-14 11:39:39 (ost. akt: 2018-11-14 16:08:52)
W Boxing Club Iława trenuje już m.in. Ukrainiec Sierhii Burba

W Boxing Club Iława trenuje już m.in. Ukrainiec Sierhii Burba

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

W czwartek 22 listopada o godzinie 18.00 odbędzie się oficjalne otwarcie sali bokserskiej przy ul. Piekarskiej w Iławie. W imieniu Boxing Club Iława zapraszamy na treningi, mogą już trenować nawet 8-latkowie.

— W ciągu miesiąca powinniśmy wszystko zapiąć na ostatni guzik. Zorganizujemy oficjalne otwarcie i zaczynamy ostro trenować boks w pierwszej takiej sali w Iławie — zapowiadał w październiku na naszych łamach Krzysztof Kłosowski. Przedsiębiorca i miłośnik boksu w jednej osobie podjął się ambitnego zadania stworzenia w Iławie sali do trenowania boksu. Duży lokal już był — znajduje się w należącym do Kłosowskiego budynku przy ul. Piekarskiej 7a. Iławianin chce aby wszystko było zgodnie z bokserskimi regułami, treningi mają odbywać się na ringu, więc ring po prostu kupił. Przyjechał z Malborka, już stoi zamontowany w sali i czeka na kolejnych zawodników.

Więcej o pomyśle Kłosowskiego i jego zamiłowaniu do boksu oraz o pierwszym starcie trenującego w sali przy ul. Piekarskiej Ukraińca Sierhieja Burby pisaliśmy w artykule: "W Iławie powstaje sala bokserska! Otwarcie i pierwsze treningi wkrótce."

Po zgłoszeniu aspiracji przyszedł czas na ich realizację, czyli na konkrety. Sala została wyposażona w odpowiedni sprzęt (m.in. worki i wcześniej wspominany ring), trenują już w niej od jakiegoś czasu pierwsi adepci sztuki bokserskiej i w końcu przyszedł czas na oficjalne otwarcie Boxing Club Iława, bo tak nazywać się będzie prawdopodobnie pierwszy w historii Iławy (a przynajmniej po II wojnie światowej) klub stricte bokserski.

— Na otwarcie naszej sali mieszczącej się w budynku przy ul. Piekarskiej 7a zapraszamy w czwartek 22 listopada na godzinę 18.00 — mówi Krzysztof Kłosowski.
Zaproszenie skierowane jest do wszystkich chętnych, do oficjalnej części dojdzie w znajdującym się po sąsiedzku, w tym samym budynku, Fit House. Oczywiście przejdziemy także do sali, gdzie znajduje się ring — mówi Kłosowski.

Boxing Club zaprasza od razu na treningi, które prowadzić będą trener boksu Ryszard Komorowski oraz Rafał Rafalski, instruktor boksu i sędzia ringowy boksu. Zajęcia będą odbywały się we wtorki, czwartki i soboty, w godzinach od 16.00 nawet do 19.00 (w zależności od ilości chętnych osób).

Na treningi zapraszamy zarówno panów, jak i panie. Dolny limit wiekowy to 8 lat, górny nie istnieje. Osobom, które chciałyby rozpocząć treningi w Boxing Club Iława i mają pytania dotyczące zajęć, podajemy numer telefonu do kontaktu: 795 157 366.
W poniedziałek 12 listopada na naszym facebooku zamieściliśmy filmik z treningu, podając także kontakt. Już po chwili od jego opublikowania Kłosowski odbierał telefony w sprawie zajęć.

— Z sali mają korzystać osoby w takim wieku jak choćby mój, czyli 40-latkowie, młodsi i starsi także, chcący się jeszcze poruszać, ale przede wszystkim ma to być szkółka bokserska, w której treningi będą prowadzone przez profesjonalistów — tłumaczy Krzysztof Kłosowski, który o boksie mógłby mówić godzinami.

— W sali zostanie zamontowany telewizor, na którym będziemy stale odtwarzali walki bokserskie. Te sprzed kilku miesięcy, kilku lat, a nawet dekad, bo przecież boks ma na swym koncie mnóstwo niezwykłych pojedynków. Myślimy też o teraźniejszości i przyszłości: w sali będzie można obejrzeć relacje na żywo z największych gal i walk, także tych transmitowanych w systemie pay-per-view. Chcę, by ta sala był miejscem spotkań ludzi — dodaje pomysłodawca i założyciel BCI.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages