Poniedziałek, 10 sierpnia 2020. Imieniny Bianki, Borysa, Wawrzyńca

Połakomił się na kilka butelek whisky. Kradł jednak nieudolnie. Kiedy został zauważony, szarpał się z ochroną

2018-11-09 11:54:06 (ost. akt: 2018-11-09 12:03:41)

Autor zdjęcia: pixabay.pl

W jednym z iławskich marketów pracownik ochrony szarpał się ze złodziejem. Poszło o 6 butelek whisky. 24-latek został obezwładniony przez ochronę, pomagali też klienci sklepu.

W jednym z iławskich marketów pracownik ochrony szarpał się ze złodziejem. Poszło o 6 butelek whisky. 24-latek został obezwładniony przez ochronę, ale także dzięki pomocy klientów sklepu. Do zdarzenia doszło w czwartek 8 listopada.
Kradzież zauważył pracownik ochrony, który natychmiast zareagował na popełnione przestępstwo. Ujął podejrzanego, jednak ten zaczął się szarpać i wyrywać. Na tę sytuację nie pozostali obojętni klienci sklepu, którzy pomogli pracownikowi ochrony w przytrzymaniu mężczyzny do czasu przyjazdu patrolu. 24-latek został zatrzymany. Usłyszał zarzut kradzieży 6 butelek whisky. Mężczyzna nie kwestionował swojej winy.
Kodeks karny za kradzież w warunkach tzw. „recydywy” (czyli powrotu do przestępstwa w ciągu 5 lat od odbycia co najmniej 6 miesięcy kary pozbawienia wolności, za umyślne przestępstwo podobne do przestępstwa, za które już był skazany) przewiduje karę do 7,5 roku pozbawienia wolności.

KWP Olsztyn

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages