środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Suska Liga Futsalu — do rozgrywek zgłosiło się 11 drużyn

2018-11-06 17:03:07 (ost. akt: 2018-11-06 13:14:51)

Autor zdjęcia: Facebook Suskiej Ligi Futsalu

W poniedziałek 5 listopada odbyło się drugie spotkanie organizacyjne Suskiej Ligi Futsalu. W hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II zjawiło się jedenastu przedstawicieli drużyn, czyli o dwóch więcej niż na pierwszym.

Podczas spotkania zostały omówione kwestie systemu rozgrywek, czasu gry oraz wybrana została komisja do podejmowania decyzji w sprawach spornych lub karania zawodników przy ich napomnieniach.

— Ponadto chcemy poinformować, że nadal czekamy na chętną drużynę, która chciałaby uczestniczyć w SLF ze względu na to, aby liczba drużyn występujących w lidze była parzysta, a co za tym idzie — w terminarzu rozgrywek nie było dużo przetasowań — tłumaczą organizatorzy Suskiej Ligi Futsalu.
Chętne drużyny proszone są o kontakt z organizatorem rozgrywek z ramienia Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu - Kamilem Jędrzejewskim pod numerem telefonu: 728 762 239.

Początek rozgrywek planowany jest na sobotę 24 listopada. W przypadku kiedy Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej zadecyduje o tym, że będzie grana kolejka IV ligi 24/25 listopada (wtedy właśnie Unia Susz gra derbowy pojedynek z Jeziorakiem Iława) rozpoczęcie rozgrywek nastąpi w sobotę 8 grudnia.

DO SUSKIEJ LIGI FUTSALU ZGŁOSIŁY SIĘ ZESPOŁY:
Barański Drzwi, J.P. Partner, Don Corleone, Futsal Prabuty, Grupa Inco Susz, Flashcars, Moto Trans, Auto Handel Paszynin, Nie Mów Hop, Emilianowo, Błękitni Kopanina.

red. zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages