Niedziela, 12 lipca 2020. Imieniny Brunona, Jana, Wery

Ponad 300 wiernych na "Iławskiej Nocy Świętych"!

2018-11-02 15:02:48 (ost. akt: 2018-11-02 15:20:46)

Autor zdjęcia: Arch. parafii Przemienienia Pańskiego w Iławie

"Iławska Noc Świętych" to inicjatywa parafii kościoła Przemienienia Pańskiego w Iławie – Misjonarze Oblaci (czerwony kościół), przy wsparciu organizacyjnym białego kościoła. Okazała się strzałem w dziesiątkę. Przybyło na nią ponad 300 wiernych.


— Kochani, rzeczywiście aż trudno uwierzyć, że “Iławska Noc Świętych” już za nami! - czytamy na profilu fb iławskiej parafii.
—  Nasze radosne uwielbienie i dziękczynienie zgromadziło w Iławie ponad 300 osób. Dziękujemy za wasze pojawienie się, modlitwę i świadectwo waszej wiary. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że to wyjątkowe wydarzenie mogło powstać, czyli: Służbie Liturgicznej, parafialnej Scholi, Iławskim harcerzom i harcerkom na czele z panem dowódcą, służbom porządkowym, iławskiej policji i zarządcom dróg, wszystkim parafiom Iławy za pozytywny odbiór a szczególnie parafii Niepokalanego Poczęcia NMP, za wspólną organizację przedsięwzięcia.
Zapewniamy, że w przyszłym roku będzie nas co najmniej dwa razy więcej, a tymczasem…kilka zdjęć żeby sobie powspominać.
Jeszcze raz dzięki wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji i tym którzy chcieli z tego skorzystać. Pamiętajcie, do kolejnej “Iławskiej Nocy Świętych” już tylko 364 dni!!!

red. FB Parafii Przemienienia Pańskiego w Iławie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages