Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Karatecy z Iławy rozpoczęli sezon od turnieju w Ciechanowie. Zapraszamy na treningi do IKKK

2018-10-17 09:47:26 (ost. akt: 2018-10-17 09:57:41)
Ekipa Iławskiego Klubu Kyokushin Karate na turnieju w Ciechanowie, od lewej: Kamil Sochaczek, trener Tomasz Gąska, Wiktoria Witkowska i Miłosz Pniewski

Ekipa Iławskiego Klubu Kyokushin Karate na turnieju w Ciechanowie, od lewej: Kamil Sochaczek, trener Tomasz Gąska, Wiktoria Witkowska i Miłosz Pniewski

Autor zdjęcia: archiwum IKKK

Pierwszy start w sezonie 2018/19 zawodników Iławskiego Klubu Kyokushin Karate odbył się w Ciechanowie. VII turniej o puchar prezydenta tego miasta był wydarzeniem podsumowującym 25 lat działalności karate w Ciechanowie.

W turnieju udział wzięło blisko 230 zawodników z 23 klubów z całego kraju, w tym m. in: Warszawy, Wrocławia, Płocka, Węgorzewa, Augustowa, Ostródy, Szczytna i oczywiście Iławy.
— Nasze miasto reprezentowali Wiktoria Witkowska, Miłosz Pniewski i Kamil Sochaczek. Turniej rozegrano na trzech tatami w konkurencjach Kata, Kata Synchronicznego i Kumite — mówi sensei Tomasz Gąska, założyciel i trener w Iławskim Klubie Kyokushin Karate.

Iławianie zdobyli tym razem krążki wszystkich kolorów. Złoto w kategorii juniorek 2001/02 + 55 kg zdobyła Wiktoria Witkowska, srebro w kategorii młodzik 2005/06 do 68 kg wywalczył Miłosz Pniewski, a medal brązowy w kategorii junior młodszy +65 kg przywiózł Kamil Sochaczek.

— Sezon dopiero się rozpoczął, ale już od września w klubie na nowym sprzęcie i z nowymi treningami bardzo solidnie przygotowujemy się do startów, a ten w Ciechanowie uważam za bardzo udany — podsumował iławski szkoleniowiec.
— Chciałbym bardzo podziękować za pomoc w transporcie na turniej Iławskiemu Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz sensei Arturowi Małż z Ostródzkiego Klubu Kyokushin Karate — dodaje Gąska.

Cały czas trwa nabór do IKKK; w każdy poniedziałek i środę od godziny 16.15 do 18.45 zapraszamy do małej sali gimnastycznej "Budowlanki" przy ul. Kopernika 8a w Iławie. Kontakt tel. do trenera Tomasza Gąski: 602 703 383.

red. zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages