Czwartek, 27 czerwca 2019. Imieniny Cypriana, Emanueli, Władysława

115 najlepszych uczniów z Gminy Iława otrzymało stypendia naukowe [ZOBACZ ZDJĘCIA]

2018-10-15 10:36:29 (ost. akt: 2018-10-15 10:52:50)

Autor zdjęcia: Magdalena Rogatty

W Gminie Wiejskiej Iława stypendia naukowe przyznawane są od 15 lat. We wtorek i środę (9 i 10 października) we wszystkich szkołach gminnych uroczyste apele w czasie, których najlepszym uczniom, w obecności całej społeczności szkolnej oraz ich rodziców, wręczono stypendia.


Aby takie stypendium otrzymać uczeń musi uzyskać wysoką średnią ocen, określoną przez szkolną komisję stypendialną i co najmniej dobrą ocenę z zachowania oraz osiągać sukcesy w konkursach, olimpiadach itp. Tradycją stało się, że stypendia wręczane są z udziałem przedstawicieli Gminy.
Wręczali wójt Gminy Iława – Krzysztof Harmaciński, przewodniczący Rady Gminy Iława – Roman Piotrkowski oraz kierownik Referatu Edukacji Gminy Iława – Henryk Szabelski.

Wysokość stypendium wynosiła od 80,00 zł do 232,00 zł. W całej Gminie wręczono 115 stypendiów.


LISTA STYPENDYSTÓW ZE SZKÓŁ GMINY IŁAWA:

SP we Franciszkowie
1. Maliszewska Julia kl. V
2. Małkowska Wiktoria kl. V
3. Olszewski Cezary kl. V
4. Białkowska Hanna kl. VII
5. Białkowska Izabela kl. VII
6. Gajdel Oliwia kl. VII
7. Jastrzębowska Wiktoria kl. VII
8. Polanowska Olimpia kl. VII
9. Węgłowski Karol kl. VII
10. Ziółkowska Małgorzata kl. VIII
11. Antkowiak Aleksandra kl. III gim.
12. Bieszczad Aleksandra kl. III gim.
13. Kapela Oliwia kl. III gim.
14. Kapica Kacper kl. III gim.
15. Kaszlewicz Patrycja kl. III gim.
16. Ksiuk Paulina kl. III gim.
17. Pielacki Maksymilian kl. III gim.
18. Wrzesińska Julia kl. III gim.


SP w Gałdowie
1. Rekowska Wiktoria kl. VI
2. Jurkiewicz Natalia kl. VII
3. Bagan Wiktoria kl. VIII
4. Przytulska Oliwia kl. VIII
5. Rekowska Klaudia kl. VIII


SP w Gromotach
1. Grochowiecka Amelia kl. V
2. Kaczmarczyk Monika kl. V
3. Klach Oskar kl. V
4. Kurek Konrad kl. V
5. Piontkowski Mariusz kl. V
6. Rochowicz Milena kl. V
7. Kamionka Katarzyna kl. VI
8. Kapela Klaudia kl. VI
9. Kozicka Dominika kl. VI
10. Sobczyńska Aleksandra kl. VI
11. Kaczmarczyk Martyna kl. VII
12. Łuzińska Agata kl. VII
13. Sobczyńska Patrycja kl. VII
14. Kaczmarczyk Alicja kl. VIII
15. Klach Daniel kl. VIII


SP w Lasecznie
1. Skolmowski Jakub kl. V
2. Bojanowska Paulina kl. VI
3. Buchalski Michał kl. VI
4. Janik Aleksandra kl. VI
5. Prela Aleksandra kl. VI
6. Cieszewska Małgorzata kl. VII
7. Janik Karolina kl. VII
8. Koszytkowska Nikola kl. VII
9. Głowacz Julia kl. VIII
10. Łożyńska Wiktoria kl. VIII
11. Skolmowski Bartosz kl. VIII


SP w Rudzienicach
1. Białkowska Amelia kl. V
2. Dobies Maja kl. V
3. Droma Patryk kl. V
4. Palińska Joanna kl. V
5. Pańczak Kornel kl. V
6. Piotrowicz Natalia kl. V
7. Modrzewska Milena kl. VI
8. Pańczak Maja kl. VI
9. Terebińska Roksana kl. VI
10. Wilk Marcel kl. VI
11. Klimaszewska Majka kl. VII
12. Solis Alicja kl. VII
13. Zielińska Martyna kl. VII
14. Lewińska Klaudia kl. VIII
15. Pokojska Nikola kl. VIII
16. Rozicki Stanisław kl. VIII
17. Szymeczko Natalia kl. VIII


ZSP w Wikielcu
1. Glinka Amelia kl. V
2. Langiewicz Patrycja kl. V
3. Kubieńska Aleksandra kl. V
4. Zięba Natalia kl. V
5. Dmuchowski Roch kl. VI
6. Bielicka Wiktoria kl. VII
7. Boros Jakub kl. VII
8. Karbowska Malwina kl. VII
9. Koper Julia kl. VII
10. Kowalska Maja kl. VII
11. Nowaczek Julia kl. VII
12. Przekopowicz Zuzanna kl. VII
13. Wojenkowska Michalina kl. VII
14. Różańska Kinga kl. VII
15. Moszczyńska Julia kl. VIII
16. Zelma Amelia kl. VIII


SP w Ząbrowie
1. Ćwiklik Amelia kl. V
2. Figurska Martyna kl. V
3. Gałecka Wiktoria kl. V
4. Nowakowska Wanessa kl. V
5. Plec Filip kl. V
6. Rutkowska Zuzanna kl. V
7. Skrzyniarz Emilia kl. V
8. Zboińska Alicja kl. V
9. Szlachcic Julia kl. VI
10. Tomanek Kornelia kl. VI
11. Czubińska Angelika kl. VII
12. Duńska Kornelia kl. VII
13. Kowalczyk Natalia kl. VII
14. Krajewska Nikola kl. VII
15. Łaszkiewicz Nikola kl. VII
16. Niedziałkowska Zuzanna kl. VII
17. Nowak Olga kl. VII
18. Pączkowska Zuzanna kl. VII
19. Sokołowska Ewa kl. VII
20. Adamska Zuzanna kl. VIII
21. Długosz Kacper kl. VIII
22. Gorzka Dominik kl. VIII
23. Lasch Oliwia kl. VIII
24. Lewandowska Oliwia kl. VIII
25. Tomanek Kinga kl. VIII
26. Czubińska Karolina kl. III gim.
27. Karaś Weronika kl. III gim.
28. Ksiuk Agnieszka kl. III gim.
29. Osmański Krzysztof kl. III gim.
30. Plec Maciej kl. III gim.
31. Plec Urszula kl. III gim.
32. Rama Alicja kl. III gim.
33. Szczepańska Nikola kl. III gim.


Źródło: Urząd Gminy Iława
Fot. Magdalena Rogatty


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages