środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Piotr Żuchowski zaprasza na wspólny bieg dookoła Małego Jezioraka

2018-10-12 14:13:17 (ost. akt: 2018-10-12 14:28:24)
Spotkanie Piotra Żuchowskiego z mieszkańcami u zbiegu ulic Smolki i M.C. Skłodowskiej w Iławie

Spotkanie Piotra Żuchowskiego z mieszkańcami u zbiegu ulic Smolki i M.C. Skłodowskiej w Iławie

Autor zdjęcia: Magdalena Rogatty

IŁAWA\\\ Miniony tydzień był bardzo pracowity dla kandydata na burmistrza Iławy Piotra Żuchowskiego, który odbył szereg spotkań z mieszkańcami. Spotkania są kontynuowane. W niedzielę 14 października kandydat zaprasza na wspólny bieg wokół Małego Jezioraka.

W każdym spotkaniu uczestniczą także kandydaci na radnych z komitetu Piotra Żuchowskiego, którzy też zabiegają o kontakt z mieszkańcami, by poznać ich największe bolączki. Wspólnie zmienimy Iławę! - to hasło przewodnie Piotra Żuchowskiego, które wpisuje się w cykl odbywających się spotkań. Zdaniem kandydata, osobisty kontakt z ludźmi daje gwarancję autentycznej relacji, dlatego postawił na taki właśnie sposób kampanii wyborczej.
Uczestniczyliśmy w jednym z takich spotkań, u zbiegu ulic Smolki i M.C. Skłodowskiej w Iławie. Pytaliśmy Piotra Żuchowskiego, o czym najczęściej mówili mieszkańcy pobliskich osiedli.
— Mieszkańcy tych ulic najczęściej mówili o bardzo złym stanie chodników, a zwłaszcza tym na przeciwko sklepu Netto, ale nie tylko - mówił Piotr Żuchowski. — Jak niemal wszędzie podejmowano temat parkingów, których jest po prostu za mało i dotyczy to prawie całej Iławy.

Spotkania odbywają się codziennie. Jeszcze dziś, tj. w piątek 12 października, w imieniu kandydata zapraszamy na ul. Niepodległości w Iławie (przy postoju Taxi).
Natomiast w niedzielę 14 października komitet wyborczy Piotra Żuchowskiego organizuje Iławski Bieg Integracyjny wokół Małego Jezioraka. Start godz. 11 (zbiórka przy fosie miejskiej), na który są zaproszeni wszyscy mieszkańcy Iławy.red.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages