Czwartek, 25 kwietnia 2019. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Iławska drogówka ma nowe auto za blisko 60 tys. zł

2018-10-08 10:33:53 (ost. akt: 2018-10-08 10:37:18)

Autor zdjęcia: KPP Iława

Policjanci z wydziału ruchu drogowego iławskiej jednostki policji otrzymali nowy oznakowany radiowóz, który został zakupiony ze środków z budżetu komendy głównej policji.

W czwartek 4 października do komendy powiatowej policji w Iławie przyjechał nowy radiowóz. Kia Ceed trafiła już do służby w iławskim wydziale ruchu drogowego, gdzie będzie wykorzystywana w codziennej służbie na terenie całego powiatu. Samochód, który kosztował blisko 60 000 złotych został zakupiony ze środków pochodzących z budżetu komendy Głównej Policji.

Kia Ceed wspierać będzie służbę iławskich policjantów ruchu drogowego w dbaniu o bezpieczeństwie na drogach powiatu. Samochód ten umożliwi szybszą reakcję i dojazd na miejsce interwencji czy zdarzenia drogowego, co bezpośrednio przełoży się na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców powiatu iławskiego.

To nie jedyny sprzęt, który policjanci w tym roku otrzymali ze środków pochodzących z budżetu komendy głównej policji oraz przy wsparciu lokalnych samorządów. Na początku 2018 roku policjanci z Iławy otrzymali siedem nowych, oznakowanych radiowozów, a były to hyundai i20, opel mokka, cztery ople astra i volkswagen T6 . Samochody te zostały zakupione z pieniędzy przekazanych przez wszystkie lokalne samorządy. Pozostała część kwot została dofinansowana z budżetu komendy głównej policji.

(jk/tm)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages