Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Siatkarki Zrywu przygotowują się do nowego sezonu. Start ligi już w najbliższy weekend

2018-10-02 11:13:54 (ost. akt: 2018-10-02 11:25:53)
Siatkarki Zrywu dwukrotnie pokonały w sparingach Wel Lidzbark

Siatkarki Zrywu dwukrotnie pokonały w sparingach Wel Lidzbark

Autor zdjęcia: archiwum Zrywu

Siatkarki MKS Zryw-Volley Iława w sezonie 2018/2019 będą występować w rozgrywkach ligi wojewódzkiej juniorek i kadetek. Nasze zawodniczki oraz sztab szkoleniowy przygotowania do sezonu ligowego rozpoczęły na początku września na własnych obiektach.

— Okres przygotowawczy to oczywiście ciężka praca nad przygotowaniem motorycznym, również w tym czasie znalazło się miejsce na pracę nad techniką siatkarską i gry kontrolne — mówi Mieczysław Pietroczuk, trener siatkarek z Iławy.

Pod koniec okresu przygotowawczego zawodniczki Zrywu dwukrotnie zmierzyły się w meczach kontrolnych z zespołem Wel Lidzbark. W pierwszym meczu rozegranym w Iławie 19 września nasze zawodniczki wygrały 4:0, w rewanżu rozegranym w Lidzbarku w piątek 28 września ponownie wygrały siatkarki Zrywu 4:0.
— Były to cenne sprawdziany przygotowania formy do nowego sezonu. Mamy nadzieję, że przyczynią się do dobrej gry naszego młodego zespołu — mówi Pietroczuk.

— Przed nami kolejny sezon ligowy, kolejne wyzwania przed młodym zespołem Zrywu. Bardzo pracowicie i z dużym zaangażowaniem dziewczęta pracowały w tym okresie przygotowawczym. Z dumą i satysfakcją musimy przyznać, że w naszym zespole jest świetna atmosfera, dziewczęta na każdym kroku pokazują swoje wielkie serce do pracy i z pasją przystępują do każdego treningu i meczu. Za atmosferę zespołu i dobre relacje odpowiadają nowi kapitanowie: Agata Rudol jako kapitan juniorek i Zuzanna Iwankowska odpowiadająca za drużynę kadetek. Do zespołu dołączyła duża grupa młodziczek, które robią systematycznie postępy i na pewno wszystkie dostaną szanse na grę w tym sezonie. Nasz sztab szkoleniowy i siatkarki zrobią wszystko, żeby godnie reprezentować klub i Iławę na sportowych arenach — dodaje szkoleniowiec.

Siatkarki Zrywu sezon ligowy zainaugurują meczem przed własną publicznością. W hali "Mechanik" (Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja przy ul. Mierosławskiego) w sobotę 6 października o godzinie 11:00 nasze siatkarki zmierzą się w meczu ligi wojewódzkiej kadetek z zespołem MOSiR Giżycko. Natomiast w niedzielę 7 października juniorki Zrywu zmierzą się w meczu wyjazdowym z SMS Ostróda.

Pierwszy mecz kontrolny:
MKS Zryw-Volley Iława — LKS Wel Lidzbark 4:0 (25:9, 25:23, 25:15, 25:18)
Zryw zagrał w składzie: Agata RUDOL kapitan zespołu, Zuzanna IWANKOWSKA, Wiktoria BORSZEWSKA, Karolina WAJC, Zuzanna ŚWIĘTOCHOWSKA, Dominika ZAPADKA, Agata KOWALSKA libero oraz Julia JANUSZEWSKA, Paula ZIĘBA, Hanna WIATROWSKA,.

Drugi mecz kontrolny:
MKS Zryw-Volley Iława — LKS Wel Lidzbark 4:0 (25:19, 25:12, 25:18, 32:30)
Zryw zagrał w składzie: Agata RUDOL kapitan zespołu, Zuzanna IWANKOWSKA, Wiktoria BORSZEWSKA, Joanna DĄBROWSKA, Julia JANUSZEWSKA, Dominika ZAPADKA, Agata KOWALSKA - libero oraz, Paula ZIĘBA, Nikola SOŁOBODOWSKA, Ewelina JARNICKA, Natalia LEWKO.

UWAGA! NABÓR SIATKARSKI:
MKS Zryw-Volley Iława ogłasza nabór. Trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców.

Oto szczegóły grup szkoleniowych.
SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
uczniowie szkół podstawowych (klasy IV–VII) — zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16:30–18:00.
GRUPA MŁODZICZKA, MŁODZIK 
uczniowie szkół podstawowych (klasy VIII) oraz uczniowie gimnazjów (klasy III) — zajęcia odbywają się we wtorki, środy, czwartki i piątki w godzinach 16:30–18:30.

Zapisy i zajęcia odbywają się w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10. Prowadzą je trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk. Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami: Małgorzata Pietroczuk (693 730 038), Mieczysław Pietroczuk (601 309 697).

red. zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages