środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

W Suszu zostanie rozegrany IV Nocny Turniej Piłki Nożnej [PLAN GIER]

2018-09-26 08:35:11 (ost. akt: 2018-09-26 08:51:37)

Autor zdjęcia: Wojciech Laskowski / Digi Eye

W najbliższą sobotę 29 września o godz. 21:00 suski orlik przy Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II będzie areną rozgrywek IV Nocnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Animatora Orlika.

Podobnie jak w poprzednich edycjach do Susza zawitają drużyny z całego powiatu iławskiego. Limit 12 zespołów został spełniony, a w przypadku wycofania się jakiejkolwiek ekipy są inne chętne drużyny do wystąpienia.

Jak zawsze na zawodników czekają liczne nagrody drużynowe jak i indywidualne, a to dzięki partnerom i sponsorom turnieju: Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II, Gmina Susz, Pub Sigma Susz, Sklep Rowerowo-Sportowy Almar w Suszu, Firma Reklamowo-Handlowa "Dawid" z Susza, Siłownia Rehabilitacja Frick Gym z Iławy.
Zapraszamy wszystkich do kibicowania. 

DRUŻYNY IV NOCNEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR ANIMATORA SUSZA 2018
GRUPA A:
1. Barański Drzwi
2. KS Browar Braniewo
3. Strzelamy Na Farcie
4. Emeryci

GRUPA B:
1. Nam Strzelać Nie Kazano
2. Amatorka Mikołajki Pomorskie
3. FC Po Nalewce
4. Coco Jambo

GRUPA C:
1. JLB Fijewo
2. Futsal Prabuty
3. Santander
4. Alicante Różnowo

Z GRUPY WYCHODZĄ PO DWA NAJLEPSZE ZESPOŁY ORAZ DWA NAJLEPSZE ZESPOŁY Z TRZECICH MIEJSC Z NAJLEPSZYM BILANSEM PUNKTOWYM I BRAMKOWYM

ROZPISKA MECZÓW GRUPOWYCH IV NOCNEGO TURNIEJU O PUCHAR ANIMATORA ORLIKA — GRAMY 1X10 MINUT
21:00, A1-A2, BARAŃSKI DRZWI – KS BROWAR BRANIEWO
21:12, A3-A4, STRZELAMY NA FARCIE – EMERYCI
21:24, B1-B2, NAM STRZELAĆ NIE KAZANO – AMATORKA MIKOŁAJKI POMORSKIE
21:36, B3-B4, FC PO NALEWCE – COCO JAMBO
21:48, C1-C2, JLB FIJEWO – FUTSAL PRABUTY
22:00, C3-C4, SANTANDER – ALICANTE RÓŻNOWO
22:12, A1-A3, BARAŃSKI DRZWI – STRZELAMY NA FARCIE
22:24, A2-A4, KS BROWAR BRANIEWO – EMERYCI
22:36, B1-B3, NAM STRZELAĆ NIE KAZANO – FC PO NALEWCE
22:48, B2-B4, AMATORKA MIKOŁAJKI POMORSKIE – COCO JAMBO
23:00, C1-C3, JLB FIJEWO – SANTANDER
23:12, C2-C4, FUTSAL PRABUTY – ALICANTE RÓŻNOWO
23:24, A1-A4, BARAŃSKI DRZWI – EMERYCI
23:36, A2-A3, KS BROWAR BRANIEWO – STRZELAMY NA FARCIE
23:48, B1-B4, NAM STRZELAĆ NIE KAZANO – COCO JAMBO
00:00, B2-B3, AMATORKA MIKOŁAJKI POMORSKIE – FC PO NALEWCE
00:12, C1-C4, JLB FIJEWO – ALICANTE RÓŻNOWO
00:24, C2-C3, FUTSAL PRABUTY – SANTANDER

MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE:
00:36, A1 – 
00:48, B1– 
01:00, C1 –
01:12,
MECZE PÓŁFINAŁOWE:
1:12, ZWYCIĘZCA 1 ĆWIERĆFINAŁU – ZWYCIĘZCA 2 ĆWIERĆFINAŁU
1:24, ZWYCIĘZCA 3 ĆWIERĆFINAŁU – ZWYCIĘZCA 4 ĆWIERĆFINAŁU

MECZ O 3 MIEJSCE:
01:36, PRZEGRANY 1 PÓŁFINAŁU – PRZEGRANY 2 PÓŁFINAŁU

FINAŁ
1:48, WYGRANY 1 PÓŁFINAŁU – WYGRANY 2 PÓŁFINAŁU

2:00 – OFICJALNE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU
(GODZINA MOŻE ULEC PRZYSPIESZENIU, PROSIMY PILNOWANIA SIĘ ROZPISKI MECZOWEJ)

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages