Wtorek, 18 grudnia 2018. Imieniny Bogusława, Gracjana, Laury

To oni chcą się dostać do rady miasta Iława [LISTA KANDYDATÓW]

2018-09-21 12:00:00 (ost. akt: 2018-09-21 12:13:56)
Sesje rady miasta Iława odbywają się aktualnie przeważnie w ostatnie poniedziałki każdego miesiąca w ratuszu

Sesje rady miasta Iława odbywają się aktualnie przeważnie w ostatnie poniedziałki każdego miesiąca w ratuszu

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

123 kandydatów w wyborach samorządowych 2018 do rady miasta Iława widnieje w rejestrze Państwowej Komisji Wyborczej. Reprezentują oni pięć komitetów wyborczych.

21 października wybierać będziemy nie tylko burmistrzów i wójtów, ale również radnych. Zapraszamy do zapoznania się z listą kandydatów na radnych miasta Iława (wszyscy są jej mieszkańcami). Poniżej listy podział na okręgi wyborcze (ulicami).

Lista kandydatów na radnych

OKRĘG NR 1
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1. ŻENDARSKI Lech 71 lat
2. KORZENIEWSKA Genowefa 65
3. GONZALEZ Bartosz 41
4. BARAŃSKI Adam 83
5. WAWRZENIEC Zbigniew Józef 52
6. ORZECHOWSKA Joanna Małgorzata 35
7. ŻUCHOWSKA Gizela Maria 73

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŻYLIŃSKIEGO
1. RYCHLIK Aneta 40
2. ROCHOWICZ Feliks Stanisław 70
3. MICHALEWSKA Jolanta 48
4. KEMSKI Michał 40
5. KŁODAWSKA Małgorzata 51
6. STOBNICKA Joanna Ewa 58
7. STARCZEWSKI Jerzy Marek 63
8. SEROCZYŃSKI Adam 26
9. PRZYTUŁA Grzegorz 44

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŻUCHOWSKIEGO "DLA IŁAWY"
1. PTASZNIK Włodzimierz Lew 71
2. SOBIECH Grzegorz 33
3. WOŹNIAK Tomasz Wiesław 40
4. RAŹNIEWSKA Monika 43
5. KOROBCZYC Emilia 40
6. ŚMIGIELSKI Marcin Rafał 52
7. BALEWSKA Marzena Elżbieta 38
8. KORDAN Henryka 53
9. GROSZKOWSKI Roman Edmund 55

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. ROZBORSKI Dariusz 52
2. WYŻLIC Martyna Justyna 31
3. LENDZIONOWSKI Andrzej 60
4. ORACKI Andrzej 61
5. BAJOR Alicja Zofia 71
6. ZIĘBA Krzysztof Franciszek 63
7. MĘŻYKOWSKA Urszula Daria 44
8. GRZYWACZ Anna Barbara 37
9. JACKOWSKI Krzysztof Marek 59

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA KOPACZEWSKIEGO - ŁĄCZY NAS IŁAWA
1. POGODOWSKA Anna Katarzyna 39
2. WIERZCHOWSKI Wojciech 37
3. JANKOWSKI Piotr Adam 34
4. GORTATOWSKI Grzegorz 25
5. OŁDAK Joanna 38
6. SZYMAŃSKA Anna 36
7. OKUNIEWICZ Anna Barbara 55

OKRĘG NR 2

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1. MAĆKOWSKI Władysław 60
2. LISTKOWSKA Halina Aleksandra 77
3. GÓRSKI Jerzy 69
4. MAĆKOWIAK Władysława 74
5. MOCZADŁO Henryk 69
6. CZARNIECKA Gabriela Jadwiga 76
7. KALINOWSKI Krzysztof Eugeniusz 51

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŻYLIŃSKIEGO
1. ŻYLIŃSKI Adam Jacek 60
2. ZAKRZEWSKA Anna Krystyna 69
3. ZABOROWSKI Janusz Franciszek 59
4. DZIK Katarzyna Helena 47
5. MIECZNIKOWSKI Zbigniew Marian 56
6. JANKOWSKA Justyna 46
7 . RUDNICKI Zbigniew 55
8. GALARDA Beata Magdalena 64
9. MILEWSKI Stanisław Eugeniusz 71

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŻUCHOWSKIEGO "DLA IŁAWY"
1. JACKOWSKA Ewa Urszula 40
2. KABAT Ryszard 62
3. DRAPIEWSKI Gerhard Tadeusz 61
4. LEŚNIEWSKA-URBAN Hanna Maria 54
5. GOŁĘBIOWSKI Mariusz Bogdan 42
6. JÓZEFOWICZ Beata 43
7. STĘPIEŃ Mirosław Stanisław 56
8. WASIEWSKA Edyta 47
9. PACZKOWSKI Dariusz Adam 54

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. RYKACZEWSKI Andrzej Jarosław 55
2. BURDYŃSKI Wiesław Stanisław 64
3. HATAŁA Stefan 54
4 . BLANK Czesława 80
5. OSTROWSKI Wojciech Marek 59
6 . PŁUCIENNIK Aleksandra 29
7. ZIELIŃSKA Joanna 44
8. RZESZOTEK Krystyna Zenona 46
9. CEMKA Marian Stefan 60

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA KOPACZEWSKIEGO - ŁĄCZY NAS IŁAWA
1. KOPACZEWSKI Dawid 35
2. DĄGOWSKA Jolanta 53
3. KAMIŃSKI Michał 36
4. KUNKA Andrzej Marian 38
5. GUBA Łukasz 18
6. STAWSKA Lilianna Barbara 60
7. SONNENFELD Iwona Krystyna 48
8. KACPERSKA Ewa Elżbieta 34


OKRĘG NR 3

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1. BOJKO Edward 72
2. MATUSIAK Janina 70
3. LEWKO Bolesław 41
4. BÓŁKOWSKI Zbigniew Henryk 64
5. SZTACHAŃSKI Stanisław 69
6. ORZECHOWSKI Witold Antoni 63
7. KALINOWSKA Ewa Marzena 50
8. ŁUSZCZYŃSKA Jadwiga Edyta 73

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŻYLIŃSKIEGO
1. SZYMAŃSKI Wojciech Józef 60
2. PRASEK Elżbieta Maria 62
3. KOWALEWSKI Robert Tadeusz 50
4. GAWIŃSKA Iwona Barbara 53
5. GAĆKOWSKI Krzysztof 59
6. MATWIEJCZUK Joanna 45
7. PRZYBYŁA Adrian Roman 27
8. ZAJĄC Małgorzata 47
9. PANKOWSKI Andrzej 68

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŻUCHOWSKIEGO "DLA IŁAWY"
1. MŁOTEK Michał 34
2. ŚWIĘTKOWSKI Tadeusz Ryszard 67
3. LEWKO Małgorzata 43
4. BIELAK Dorota Laura 36
5. MIŚKIEWICZ Artur Paweł 53
6. TUROWSKA-ŁĄTKOWSKA Anita Joanna 44
7. SZPADKIEWICZ Tomasz 32
8. CHOMKA Agnieszka Anna 34
9. SŁAWIŃSKI Tomasz Sebastian 41

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. FORYŚ Ryszard 73
2. NOWAK Leszek Jan 63
3. RYKACZEWSKI Piotr 52
4. DUDA Kazimierz Władysław 57
5. CELMER Monika Agnieszka 24
6. POKOJSKA Agnieszka Ewa 57
7. PODGÓRSKA Krystyna 57
8. KARKULAK Irena 67
9. CYBULSKI Tomasz 45

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA KOPACZEWSKIEGO - ŁĄCZY NAS IŁAWA
1. KOCYŁA-PAWŁOWSKA Edyta Agnieszka 39
2. BĄK Sybilla 24
3. PAWŁOWSKI Marcin 41
4. SZALKOWSKI Paweł 50
5. MURDZEK Anna 31

PODZIAŁ NA OKRĘGI (ULICAMI)

Okręg nr 1
Ulice: Agrestowa, Chrobrego, Czereśniowa, Dobrawy, Gospodarska, Odnowiciela, Kwiatowa, Łąkowa, Malinowa, Mieszka I, Morelowa, Ostródzka, Owocowa, Jana Pawła II bez nr 2, Piastowska, Porzeczkowa, Poziomkowa, Produkcyjna, Przemysłowa, Rolna, Rzemieślnicza, Truskawkowa, Wiśniowa, Zielona, Ziemowita, Bolesława Śmiałego, Grunwaldzka wszystkie nieparzyste, Kościuszki 10, Kościuszki wszystkie od 12 do 39A, Barlickiego, Dąbrowskiego parzyste od 4 do 8, Jagiellończyka, Konopnickiej, Narutowicza, Niepodległości wszystkie od 1 do 15, Obrońców Westerplatte, Ireny Sendlerowej, Broniewskiego, Celna, Długa, Dolna, Dworcowa, Jagiełły, Kolejowa, Komunalna, Kresowa, Kręta, Krótka, Lubawska, Nowa, Ogrodowa, Piaskowa, Piekarska, Poprzeczna, Aleja Jana Pawła II 2, Słoneczna, Sosnowa, Szeroka, Świerkowa, Towarowa, Usługowa, Warsztatowa, Wąska, Wojska Polskiego, Wyszyńskiego, Żeromskiego, Żwirowa, Żołnierzy Wyklętych, Towarowa, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Danuty Siedzikówny ps. " Inka", Hieronima Dekutowskiego ps. "Zapora", Łukasza Cieplińskiego ps. "Pług", Zygmunta Szendzielarza ps. "Łupaszka", Józefa Franczaka ps. "Lalek", Kazimierza Kamieńskiego ps. "Huzar", Franciszka Niepokólczyckiego ps. "Halny", Jerzego Jaskulskiego ps. "Zagończyk", Antoniego Hedy ps. "Szary", Stanisława Sojczyńskiego ps. "Warszyc", Mieczysława Dziemieszkiewicza ps. "Rój", Henryka Flamego ps. "Bartek"

Okręg nr 2
Ulice: Aleja Pojednania, Bandurskiego, Biskupska, Chodkiewicza, Dąbrowskiego parzyste od 10 do 16D, Dąbrowskiego parzyste od 18 do 18J, Konstytucji 3 Maja, Kościelna, Leśna, Mazurska, Mierosławskiego, Plażowa, Sienkiewicza, Skargi, Stacyjna, Wielka Żuława, Brodnicka, Bydgoska, Chełmińska, Działdowska, Gdańska 1, 1B, 2, Gdańska wszystkie od 2E do 28, Grudziądzka, Kętrzyńska, Malborska, Mławska, Nowomiejska, Plac Gdański, Suska, Sztumska, Toruńska, Alickiego, św. Andrzeja Boboli, Bogusławskiego, Brzechwy, Chełmońskiego, Chopina, Dąbrowskiego nieparzyste od 13 do 15A, Dąbrowskiego nieparzyste od 17 do 17A, Dąbrowskiego 38, Fałata, Gierymskiego, Gizewiusza, Antoniego Gierszewskiego, Grottgera, Kajki, Kossaka, Lipowa, Lipowy Dwór, Makuszyńskiego, Malczewskiego, Matejki, Mrongowiusza, Paderewskiego, Sikorskiego, Solskiego, Sucharskiego, Sybiraków, Tuwima, Wańkowicza, Wybickiego, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Zientary-Malewskiej, Baczyńskiego, Elbląska, Kwidzyńska, Wiejska wszystkie od 2 do 30, Dąbrowskiego 15B, Dąbrowskiego parzyste od 20 do 36, Dąbrowskiego parzyste od 40 do 40B, Dąbrowskiego parzyste od 42 do 60A, Kochanowskiego, Kraszewskiego, Polna, Prusa, Reja, Reymonta, Słowackiego, Zalewska, Grunwaldzka wszystkie parzyste, Królowej Jadwigi nieparzyste od 1 do 3B, Królowej Jadwigi nieparzyste od 5 do 9, Królowej Jadwigi wszystkie od 12 do 50, Kościuszki od 1 do 11, Kościuszki parzyste od 2 do 8, Sobieskiego nieparzyste od 1 do 3, Sobieskiego parzyste od 2 do 6, Szeptyckiego

Okręg nr 3
Ulice: 1 Maja 20, 22, 24, 1 Maja nieparzyste od 29 do 39, Brata Alberta, Jasielska, Maczka, Wodna, Andersa, Brzozowa, Kasprowicza, Smolki wszystkie od 1 do 6 i 6B, Smolki wszystkie od 7 do 39, Sobieskiego nieparzyste od 45A do 51A, Asnyka, Behringa, Boczno-Górna, Gdańska wszystkie od 2A do 2D, Górna, Pieniężnego, Podleśna, Radomska, Rzepnikowskiego, Skłodowskiej, Smolki 6A i 6C, 1 Maja parzyste od 2 do 10A, 1 Maja nieparzyste od 3 do 27, Kopernika, Mickiewicza, Sobieskiego nieparzyste od 5 do 35, Sobieskiego parzyste od 18 do 24, Sobieskiego 14, Sobieskiego 24A, 1 Maja parzyste od 14 do 18A, 1 Maja 20A, 1 Maja 22A, 1 Maja parzyste od 24A do 32A, Okulickiego

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Nina #2585404 | 109.95.*.* 21 wrz 2018 14:24

    55 lat to max a nie dziadki po 60 i wyżej się pchają

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages