Wtorek, 18 grudnia 2018. Imieniny Bogusława, Gracjana, Laury

Wyniki, tabele i radość w szatni LZS Frednowy — krajobraz po piłkarskim weekendzie

2018-09-17 14:23:44 (ost. akt: 2018-09-17 15:01:14)
Arkadiusz Kuciński (Jeziorak) walczy o piłkę z bramkarzem Drwęcy NML

Arkadiusz Kuciński (Jeziorak) walczy o piłkę z bramkarzem Drwęcy NML

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

W piątek zapowiadaliśmy na naszym portalu, że najbliższy piłkarski weekend może być ciekawy. I taki też był — emocjonujących spotkań nie brakowało. Publikujemy wyniki oraz tabele IV ligi oraz tych grup A i B klasy, w których grają nasze zespoły.

IV LIGA
GKS LZS Wikielec — Unia Susz 4:1 (1:0)
1:0 — Tomkiewicz (38), 2:0 — Kacperek (55), 2:1 — Staniec (65), 3:1 — Jankowski (75), 4:1 — Kacperek (87)

RELACJA Z MECZU

Jeziorak Iława — Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5:1 (1:0)
1:0 — Galas (32), 2:0 — Suchocki (47), 3:0 — Sagan (60), 3:1 — Sternicki (77), 4:1 — Madej (82), 5:1 — Figurski (90+2)

RELACJA Z MECZU

POZOSTAŁE WYNIKI 7 KOLEJKI
Tęcza Miłomłyn — Concordia Elbląg 0:4 (0:0)
0:1 — Edil (61 k), 0:2, 0:3 — Malanowski (80, 90+1), 0:4 — Lenart (90+2)
Rominta Gołdap — Mrągowia Mrągowo 0:5 (0:5)
0:1 — Michałowski (5 karny), 0:2 — Kowalski (7), 0:3 — Spirydon (18), 0:4 — Michałowski (20 k), 0:5 — Kowalski (34)
Tęcza Biskupiec — Motor Lubawa 1:2 (1:1)
1:0 — Bogdaniuk (7), 1:1 — Mlonek (45), 1:2 — Karczewski (58)
Mamry Giżycko — Granica Kętrzyn 2:1 (0:1)
0:1 — Dwulat (3), 1:1 — Wiszniewski (55), 2:1 — Szafran (90+2)
MKS Korsze — Czarni Olecko 0:0
Olimpia II Elbląg — Zatoka Braniewo 1:0 (0:0)
1:0 — Kordykiewicz (90+3)

PO 7 KOLEJKACH

1.Concordia1931:2

2.Motor1611:6

3.Wikielec1520:5

4.Mrągowia1518:6

5.Korsze1415:7

6.Mamry1412:8

7.Granica1216:11

8.Jeziorak1219:15

9.Tęcza B.915:9

10.Olimpia II87:14

11.Zatoka712:15

12.Rominta76:22

13.Tęcza M.66:18

14.Czarni34:18

15.Unia16:21

16.Drwęca15:26


A KLASA
gr. 2
Orzeł Ulnowo — Pomowiec Gronowo Elbląskie 4:0

POZOSTAŁE WYNIKI 5 KOLEJKI
Zatoka II Braniewo — Czarni Małdyty 7:0
LKS Tyrowo — Zalew Frombork 6:4
Syrena Spomlek Młynary — GLKS Jonkowo 6:0
Victoria Rychliki — Barkas Tolkmicko 0:3
Piast Wilczęta — Jastrząb Ględy 5:2

PO 5 KOLEJKACH

1.Barkas1516:5

2.Jonkowo1012:9

3.Pomowiec1013:13

4.Piast911:9

5.Zalew713:11

6.Jastrząb711:13

7.Zatoka II711:8

8.Syrena711:5

9.Victoria45:8

10.Orzeł413:14

11.Tyrowo314:19

12.Czarni34:20


gr. 4
Osa Ząbrowo — Jordan Kazanice 1:6
Czarni Rudzienice — LZS Frednowy 0:2
RELACJA Z MECZU
Radość w szatni LZS Frednowy po wygranym meczu z Czarnymi


POZOSTAŁE WYNIKI 5 KOLEJKI
KS Mroczno — Iskra Narzym 1:0
Lider Złotowo — Grunwald Gierzwałd 1:3
Zamek Kurzętnik — Polonia Iłowo 0:2
Wel Lidzbark Welski — Ossa Biskupiec 0:1

PO 5 KOLEJKACH

1.Grunwald1518:6

2.Polonia119:3

3.Czarni1010:6

4.Frednowy910:9

5.Jordan915:8

6.Wel86:3

7.Zamek79:8

8.Lider610:9

9.Ossa67:8

10.Mroczno32:14

11.Iskra37:11

12.Osa04:22


B KLASA (gr. 4)
Olimpia Kisielice — Iskra Smykówko 1:2
Zamek Szymbark — Mewa Smykowo 3:1

POZOSTAŁE WYNIKI 5 KOLEJKI
MKS Działdowo — Żak Jamielnik 7:0
LZS Fijewo — Wel Bratian 4:0
Avista Łążyn — Wicher Gwiździny 3:4
Start II Nidzica — Sokół II Ostróda 0:6

PO 5 KOLEJKACH

1.Działdowo1525:3

2.Sokół II1216:2

3.Olimpia1218:6

4.Iskra1213:8

5.Wicher1216:8

6.Fijewo711:10

7.Start II712:13

8.Zamek45:12

9.Avista39:15

10.Wel38:18

11.Żak16:20

12.Mewa03:27



kwk, JK, zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl



Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages