środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Uwaga! W niedzielę będą utrudnienia w ruchu drogowym podczas Iławskiego Półmaratonu

2018-09-06 16:58:41 (ost. akt: 2018-09-06 13:34:01)
Policjanci na motorach oraz wolontariusze tradycyjnie zabezpieczą trasę Iławskiego Półmaratonu

Policjanci na motorach oraz wolontariusze tradycyjnie zabezpieczą trasę Iławskiego Półmaratonu

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Organizatorzy VIII Iławskiego Półmaratonu La Rive im. Antoniego Gierszewskiego informują, iż w związku z organizacją w/w imprezy wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na terenie Iławy i okolic w dniu 9 września (niedziela) w godz. 10.30 – 14.00.

Linia startu VIII Iławskiego Półmaratonu usytuowana zostanie na moście na ul. Konstytucji 3-go Maja. Uczestnicy na trasę wyruszą o godz. 11.00. Po wybiegnięciu z ul. Konstytucji 3-go Maja biegacze ulicami Dąbrowskiego oraz Zalewska skierują się w kierunku miejscowości Tynwałd.

W miejscowości Tynwałd kolumna skręci w kierunku miejscowości Jażdżówki, a w Jażdżówkach – w kierunku miejscowości Szałkowo. Po minięciu Szałkowa i wbiegnięciu do Iławy uczestnicy (ulicą Wańkowicza) skierowani zostaną na ciąg pieszo-rowerowy wiodący wzdłuż brzegu Jezioraka. Po jego pokonaniu wbiegną na ciąg pieszo-rowerowy wzdłuż ulic Dąbrowskiego i Konstytucji 3-go Maja, a następnie - na Bulwar Jana Pawła II, gdzie (na wysokości Hali Sportowo-Widowiskowej i Amfiteatru Miejskiego) usytuowana zostanie linia mety.

VII Iławski Półmaraton będzie organizowany przy ruchu czasowo ograniczonym. Na poszczególnych odcinkach trasa będzie otwierana dla zmotoryzowanych po przebiegnięciu ostatniego uczestnika półmaratonu. Na czas imprezy (od godz. 10.30 do godz. 14.00) całkowicie zamknięty zostanie odcinek DK 16 na odcinku RONDO ul. Sienkiewicza/ul. Biskupska/ul. Konstytucji 3-go Maja – RONDO ul. Konstytucji 3-goMaja/ul. Niepodległości/ul. Narutowicza/ul. Dąbrowskiego. Objazd dla DK16 poprowadzony zostanie ulicami Biskupska – Mickiewicza – Sobieskiego – Królowej Jadwigi. Przywrócenie pełnego ruchu pojazdów nastąpi nie później niż o godz. 14.00.

Organizatorzy przepraszają za wynikające z utrudnień w ruchu drogowym niedogodności i proszą o wyrozumiałość.

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl


TRASA IŁAWSKIEGO PÓŁMARATONU 2018


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages