Czwartek, 12 grudnia 2019. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Szczypiorniści Jezioraka dziękują sponsorom za pomoc i liczą na dalsze wsparcie

2018-09-05 13:48:39 (ost. akt: 2018-09-05 14:19:29)
Piłka ręczna to wielkie emocje. Właśnie dlatego na mecze Jezioraka przychodzi po kilkaset kibiców (tu wygrany po karnych pojedynek ze Szczypiorniakiem)

Piłka ręczna to wielkie emocje. Właśnie dlatego na mecze Jezioraka przychodzi po kilkaset kibiców (tu wygrany po karnych pojedynek ze Szczypiorniakiem)

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Od wyjazdowego meczu z Borowiakiem Czersk rozpoczną nowy sezon II ligi piłkarze ręczni Jezioraka Iława. Do inauguracji rozgrywek dojdzie za niecałe dwa tygodnie (niedziela 16 września).

Więcej szczegółów związanych z Jeziorakiem i sezonem 2018/19 (kadra, terminarz itd.) niedługo na naszym portalu. A będzie o czym pisać: trenerem nie jest już Grzegorz Baliński (za przygotowanie drużyny odpowiada teraz Karol Adamowicz), w składzie też zaszły zmiany. Teraz jednak chcemy skupić się przede wszystkim na podziękowaniach, skierowanych do sponsorów byłych, aktualnych i — mamy nadzieję — tych przyszłych.

— Warto też przypomnieć, że nasi kibice mogą wstępować do Rodziny Jezioraka — mówi Łukasz Kamiński, zawodnik a od ostatnich wyborów władz Jezioraka Iława, także wiceprezes ds. piłki ręcznej.
— Jeśli przy wypełnianiu deklaracji członkowskiej w odpowiednią rubrykę wpiszemy sekcję piłki ręcznej, to będziemy mieli pewność, że roczna opłata członkowska wesprze rozwój i działalność właśnie drużyn szczypiorniaka iławskiego klubu — dodaje Kamiński.

Poniżej podajemy listę sponsorów, którzy wspierali II-ligowców w poprzednich rozgrywkach. Oddzielne zdanie należy się radnemu Grzegorzowi Przytule (jego syn Damian jest wychowankiem Jezioraka, obecnie gra w MMTS-ie Kwidzyn, a więc klubie PGNiG Superligi). Radny Przytuła dba o drużynę z Iławy, czego dowodem mogą być częste zapytania i interpelacje podczas obrad sesji rady miasta. Ale nie tylko on chce wspierać sekcję piłki ręcznej Jezioraka.
Po liście sponsorów publikujemy list, w którym Łukasz Kamiński zachęca do wspierania zespołu z Iławy. I jeszcze jedno: szczypiorniści Jezioraka mają nowe logo (grafika poniżej).

SPONSORZY SEKCJI PIŁKI RĘCZNEJ JEZIORAKA IŁAWA
Miasto Iława
Burmistrz miasta Iława, Adam Żyliński
ICSTiR
Pol-mak
Kolmax
Rampi
Zaw-Bud
Bricko Marche
U Czapy
Szkoła Podstawowa nr 5
F.R.I.C.K. GYM
Protector BHP
RAD Tracks
Szlifmar
Polmo-Zbyt Pochoryłko, Standarski
Folstrecz
Hotel Stary Tartak
Bass Grafika
Naj-Lak
Gloster
War-Drom
Inter Marche
Kris-Bus
Opcja Iława
Pizzeria Nil
Martex
Tartak Self

NOWE LOGO SEKCJI PIŁKI RĘCZNEJ JEZIORAKA IŁAWALIST ŁUKASZA KAMIŃSKIEGO DO SPONSORÓW
Witam, jako wiceprezes ds. piłki ręcznej w klubie ITS Jeziorak w Iławie, zwracam się do Państwa z ofertą współpracy.

Piłka ręczna jest widowiskową oraz prężnie rozwijającą się w Polsce dyscypliną sportu. Rozgrywane mecze przyciągają coraz większą rzeszę kibiców. W klubach całego kraju z roku na rok przybywa adeptów, w związku z czym stworzyliśmy w naszym klubie akademię, w której pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej szkoli się wielu zdolnych, młodych zawodników i zawodniczek. W niedalekiej przyszłości mamy plan stworzyć klasy sportowe o profilu piłki ręcznej na poziomie szkół podstawowych oraz średnich.

Rozgrywki iławskiej drużyny cieszą się sporym zainteresowaniem wśród kibiców. Frekwencja na trybunach często sięga po kilkaset osób, a mecze rozgrywane są na terenie całej północnej Polski. Jest to dla nas dużą motywacją do rozwoju oraz zdobywania coraz wyższych tytułów. By móc się realizować nie wystarczy nasz zapał, potrzebne jest również wsparcie sponsorskie.

Kredyt zaufania, który dostaliśmy w zeszłym sezonie od miasta oraz firm wspierających naszą drużynę zaowocował bardzo wysokim miejscem na drugoligowych parkietach w sezonie 2017/2018. Jako beniaminek w/w rozgrywek zajęliśmy szóste miejsce. Jednak nowy sezon stawia przed nami nowe, wyższe wyzwania organizacyjne, żeby im sprostać musimy wydajniej pracować oraz potrzebujemy większego wsparcia.

Dlatego jeżeli są Państwo zainteresowani wsparciem naszego pomysłu na budowę silnej Piłki Ręcznej w naszym regionie proszę o kontakt.

Sport tworzymy razem!

Dla każdej z chętnych firm przygotowaliśmy szeroką ofertę reklamową w postaci:
- miejsca w nazwie drużyny (nazwa firmy) ITS Jeziorak Iława,
- miejsce na strojach meczowych (domowych oraz wyjazdowych),
- miejsce na dresach, torbach, koszulkach rozgrzewkowych
- baner reklamowy na meczach domowych,
- logo firmy na plakatach reklamujących mecze w Iławie,
- reklama firmy w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej,
- informacja spikera na meczach,
- stoisko promujące firmę na meczach domowych,
- oprócz tego jesteśmy otwarci na innowacje i pomysły Państwa Firmy co do innych form reklamy.

Nasz cel to Państwa sukces!

Oprócz satysfakcji z tworzenia czegoś wielkiego, mają państwo zyskać również dobry środek promujący Firmę. Taki jest nasz CEL!!
Obecnie nie ma lepszej reklamy niż promocja firmy przez sport.

Docierają do nas również zapytania od osób fizycznych, które chcą wesprzeć nasz rozwój pojedynczymi wpłatami. Dla wszystkich tych osób przygotowaliśmy nr. konta: 95 8831 0002 2001 0002 9492 0001 ITS Jeziorak Iława, w tytule: PIŁKA RĘCZNA.

Łukasz Kamiński

Kontakt
nr tel.: 600 982 425
e-mail: pilkareczna.jeziorak@gmail.com


TU GRAĆ BĘDZIE JEZIORAK IŁAWA
zico
m.partyga@gazetaolsztynska.plPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages