środa, 20 marca 2019. Imieniny Joachima, Kiry, Maurycego

Chcesz stawać na podium i kształtować swój charakter? Dołącz do Zrywu-Volley Iława!

2018-09-01 08:00:00 (ost. akt: 2018-08-31 09:38:36)
Zapraszamy na treningi do MKS Zryw-Volley Iława!

Zapraszamy na treningi do MKS Zryw-Volley Iława!

Autor zdjęcia: archiwum klubu

Wysoki poziom sportowy, ale głównie działania wychowawcze kształtujące charaktery dzieci i młodzieży — tak wyglądają zajęcia treningowe w Zrywie-Volley Iława.

To klub siatkarski, którego zawodniczki i zawodnicy często sięgali po zaszczytne sportowe trofea, ale w ich przygodzie ze sportem liczy się nie tylko rywalizacja. To także takie wartości jak przyjaźń, wytrwałość, współpraca, punktualność — podkreślają trenerzy i zapraszają dzieci oraz młodzież na treningi w klubie pasjonatów siatkówki.

Po wakacjach MKS Zryw-Volley Iława ogłasza nabór. Trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców.

Oto szczegóły grup szkoleniowych.
SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
- uczniowie szkół podstawowych (klasy IV–VII); zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16:30–18:00.

GRUPA MŁODZICZKA, MŁODZIK
- uczniowie szkół podstawowych (klasy VIII) oraz uczniowie gimnazjów (klasy III); zajęcia odbywają się we wtorki, środy, czwartki i piątki w godzinach 16:30–18:30.

Zapisy i zajęcia odbywają się w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10.

Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami: Małgorzata Pietroczuk (693 730 038), Mieczysław Pietroczuk (601 309 697).

O klubie
Trenerzy przybliżają swoje podejście do szkolenia dzieci i młodzieży oraz wychowania poprzez sport.

— Międzyszkolny Klub Sportowy Zryw-Volley Iława jest klubem, w którym od 1986 roku szkolimy dzieci i młodzież w zakresie piłki siatkowej dziewcząt i chłopców, kładąc duży nacisk na wychowawcze walory sportu.
Szkolenie podstawowe w naszym klubie odbywa się w szkółce piłki siatkowej, gdzie dziewczęta i chłopcy już w wieku dziesięciu lat stawiają swoje pierwsze siatkarskie kroki.
W zajęciach uczestniczy liczna grupa dziewcząt i chłopców, będących pod fachową opieką pedagogiczną i trenerską. To właśnie tu rozwija się wspaniała pasja wielu już pokoleń siatkarek i siatkarzy, którzy oprócz ciężkich treningów poznają czym jest przyjaźń, odwaga, punktualność, wytrwałość, pomoc i współpraca oraz wiele innych cech charakteru potrzebnych do lepszego życia.

Kadrę trenerską w naszym klubie stanowią Małgorzata i Marzena Pietroczuk - instruktorki sportu w zakresie piłki siatkowej oraz Mieczysław Pietroczuk - trener piłki siatkowej, nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie.

Jako trenerzy możemy poszczycić się wieloma wychowankami, którzy dalszą karierę sportową kontynuowali w klubach II, I oraz PlusLigi mężczyzn i Ligi Siatkówki Kobiet oraz byli powoływani do kadry narodowej Polski w piłce siatkowej i siatkówce plażowej.
Wśród naszych wychowanków posiadamy medalistki mistrzostw Polski, Europy oraz medalistę mistrzostw Europy i mistrza świata w siatkówce plażowej. Nasi zawodnicy i wychowankowie to wzorowi uczniowie, którzy potrafią pogodzić obowiązki ucznia z obowiązkami sportowca.

Od początku sportowej kariery naszych siatkarek i siatkarzy, na każdym etapie cyklu treningowego monitujemy ich postępy w nauce i wychowaniu. Nie pozostajemy obojętni na sygnały ze strony rodziców, nauczycieli i wychowawców na problemy w nauce i w zachowaniu naszych podopiecznych.
Stosujemy system nagradzania naszych wybitnych sportowców, którzy uzyskują bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu, równocześnie zawodniczkom i zawodnikom, którzy mają problemy w pogodzeniem treningów z nauką w szkole, oferujemy pomoc w nadrobieniu zaległego materiału.
Jesteśmy pewni, że wychowanie przez sport jest pomysłem godnym poparcia oraz akceptacji z Państwa strony, dlatego zapraszamy wszystkich do współpracy z naszym klubem będącym zrywem wielu młodych ludzi, którzy pokochali sport, a w szczególności piłkę siatkową.

To jest ten moment na rozpoczęcie Twojej kariery sportowej i czas na wspaniałą przygodę z siatkówką. Dla naszych przyjaciół mamy dobrą radę: dość leniuchowania, pora na Zryw-Volley!

Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Banan #2569492 | 176.221.*.* 1 wrz 2018 10:58

    Nie ma jak Zryw z Metkiem na czele. On faktycznie prowadzi doskonałą podstawowową siatkówkę. I kóry/a zdolne i mają dryg, to zajdą daleko w tym sporcie ale i w życiu.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages