Poniedziałek, 22 kwietnia 2019. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

KARATE KYOKUSHIN: Złota Wiktoria Witkowska!

2018-08-27 09:06:18 (ost. akt: 2018-08-27 09:10:50)
Wiktoria Witkowska z dyplomem i pucharem za zdobycie mistrzostwa województwa

Wiktoria Witkowska z dyplomem i pucharem za zdobycie mistrzostwa województwa

Autor zdjęcia: archiwum IKKK

Wiktoria Witkowska, zawodniczka Iławskiego Klubu Kyokushin Karate, zdobyła kolejne trofeum. Trener Tomasz Gąska docenia nie tylko wynik, ale też poświęcenie popularnej Wiki.

Ostatnie zawody, na które udała się reprezentantka Iławskiego Klubu Kyokushin Karate, odbyły się w olsztyńskiej hali sportowej Urania i były to Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Karate Kyokushin i WKF - Olsztyn 2018r.

- W turnieju udział wzięło ponad 250 zawodników z 14 klubów. To świadectwo ogromnej popularności tej sztuki walki w naszym regionie – ocenia sensei Tomasz Gąska, trener w IKKK.
- Choć to prawie przed okresem roztrenowania to nasza popularna Wiki nie dała sobie odebrać zwycięstwa pewnie wygrywając w kumite juniorek -65 kg, zdobywając tym samym złoty medal i tytuł mistrzyni województwa warmińsko-mazurskiego. Cieszy fakt, że w tak trudnym okresie jakim jest dojrzewanie i w trudnej ale pięknej dyscyplinie karate kyokushin, dziewczyna może święcić sukcesy na drodze sportowca - podsumował iławski szkoleniowiec Tomasz Gąska, który dziękuję koledze klubowemu sempai Krzysztofowi Odziobie za opiekę podczas mistrzostw nad zawodniczką.

red. zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages