Czwartek, 24 stycznia 2019. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Śpiewanie, malowanie, tańce i wiele innych atrakcji podczas wakacji w iławskiej „Polance”

2018-08-10 08:00:00 (ost. akt: 2018-08-09 14:43:56)

Autor zdjęcia: Polanka Iława

Codziennie w godzinach dopołudniowych odbywały się zajęcia na półkoloniach w Spółdzielczym Domu Kultury „Polanka” w Iławie, przy Spółdzielni Mieszkaniowej L-W „Praca” .


(...) ”Jak dobrze być Barankiem i wstawać wcześnie rankiem, wybiegać na Polankę i śpiewać sobie tak….”
Codziennie w godzinach dopołudniowych odbywały się zajęcia na półkoloniach w Spółdzielczym Domu Kultury „Polanka” przy Spółdzielni Mieszkaniowej L-W „Praca” . Dzieci wspólnie śpiewały polankowe piosenki, malowały, tańczyły, uczyły się grać w tenisa stołowego, bilard, piłkarzyki, korzystały z projekcji multimedialnych, otrzymywały nagrody i dyplomy za talenty plastyczne, piosenkarskie, taneczne. Bawiły się w Wybory „MISS I MISTERA POLANKI”. Zabawy przeplatane były pogadankami edukacyjnymi przeprowadzanymi przez pracowników SANEPiDu, POLICJI, STRAZY POŻARNEJ, PCK.
Zajęcia z dużym zaangażowaniem prowadzili instruktorzy: Małgorzata Kowalewska (świetlica), Agata Topolewska (plastyka) , Łukasz Szraga (rekreacja) Julita Drobotko (taniec), Leonarda Lena Pawłowska (animacje i czuwanie nad całością).
W sierpniu zapraszamy do udziału w imprezach na boiskach osiedlowych oraz zajęciach plastycznych, tanecznych i świetlicowych.

Źródło: Polanka Iława
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages