Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Warsztaty gospel ze światowej klasy dyrygentem i wokalistą Brianem Fentressem już we wrześniu!

2018-08-09 11:41:34 (ost. akt: 2018-08-09 12:07:53)

Autor zdjęcia: Plakat promujący wydarzenie muzuczne

Lubisz i chcesz śpiewać? Weź udział w I Warsztatach Gospel nad Jeziorakiem lub przyjdź na koncert IŁAWA GOSPEL SINGERS & BRIANa FENTRESSa!!!

LUBISZ GOSPEL? - CHCESZ ŚPIEWAĆ? - ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY WOKALNE I ZOSTAŃ CZŁONKIEM IGS!

Iława Gospel Singers otwiera nabór wokalistów do zespołu: jeśli kochasz muzykę i śpiew, chcesz się rozwijać wokalnie, koncertować i spędzać czas wśród pozytywnie zakręconych ludzi, a także bliskie są Ci wartości chrześcijańskie, zapisz się na warsztaty wokalne pod kierunkiem Briana Fentressa, zaśpiewaj na koncercie powarsztatowym i zostań członkiem IGS!

I Warsztaty Gospel nad Jeziorakiem: 29-30 września 2018 r.
Prowadzący: Brain Fentress
Zapisy: ilawa.gospel@wp.pl, tel. 608 671 728
Liczba miejsc ograniczona!


Finałem warsztatów będzie KONCERT IŁAWA GOSPEL SINGERS & BRIANa FENTRESSa, który odbędzie się 30 września 2018 r., w Iławie, w Kinoteatrze „Pasja”, o godz. 17:00.
• Michał Wróblewski - piano
• Wojtek Olszewski - gitara
• Radek Safianowski - bas
• Krzysiek Olszewski - perkusja
• Agata Tecław - perkusjonalia

Wejściówka 10 zł - do nabycia w ICK, ul. Niepodległości 13, tel. 89 649 16 16 (dostępne od 20 sierpnia)

Organizator:
Stowarzyszenie Gospel nad Jeziorakiem, Iławskie Centrum Kultury.

Zadanie realizowane przy wsparciu ze środków Gminy Miejskiej Iława, Powiatu Iławskiego oraz Gminy Wiejskiej Iława.

Kim jest Brian Fentress?
BRIAN FENTRESS jest międzynarodowym dyrygentem, wokalistą, trenerem wokalnym, kompozytorem i producentem muzycznym. Jako aktywny wykonawca i instruktor muzyczny w Ameryce i Europie, dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami ze wszystkimi, którzy tego chcą.
Brian ma ponad 20-letnie doświadczenie jako wykonawca i pedagog. Większość swojego życia poświęcił muzyce i udzielaniu wysokiej jakości instruktażu dla śpiewaków, od amatorów po profesjonalistów.
Brian, pochodzi z Detroit (USA). Urodził się w rodzinie śpiewaków i muzyków. Od najmłodszych lat wykazywał naturalne zdolności muzyczne. Już w wieku 5 lat zaczął dyrygować chórami gospel w kościele i śpiewał solówki. Uczył się od mistrzów takich, jak Fred Hammond, James Hall, O'landa Draper i Donald Lawrence. Jednocześnie zaczął poznawać i rozwijać się w wielu innych gatunkach muzycznych.
W szkole średniej Brian zajął się muzyką klasyczną i rozwinął pasję do śpiewania w stylu bel canto. W ciągu zaledwie dwóch lat kształcenia klasycznego, Brian otrzymał pełne stypendium muzyczne na uniwersytet Alabama A & M. W 2003 roku uzyskał z wyróżnieniem tytuł licencjata w branży muzycznej.
W 2005 roku Brian zaczął podróżować po Europie, prowadząc warsztaty muzyki gospel. Był instruktorem największego dotąd w Polsce chóru warsztatowego, liczącego 1020 osób. W tym samym czasie kontynuował naukę na Uniwersytecie w Phoenix, który ukończył z tytułem magistra w 2006 roku. Rozwijał swoje umiejętności w zakresie śpiewu i dyrygentury, biorąc także udział w profesjonalnych chórach klasycznych i gospel. W 2014 r. ukończył studia doktoranckie w Akademii Muzycznej w Gdańsku w zakresie dyrygentury artystycznej.
Dr Brian Fentress nieustannie podróżuje po Europie i Ameryce Północnej, pracując jako profesjonalny dyrygent, wokalista, trener wokalny i konsultant dla chórów, które chcą śpiewać muzykę gospel.
Część doświadczeń Briana obejmuje pracę jako wokalista w tle (sesje na żywo i studyjne) z wieloma artystami takimi jak: Aretha Franklin, Lyle Lovett, Cece Winans, Kirk Franklin, Fred Hammond, Israel Houghton, Donnie McClurkin, Hezekiah Walker, Kim Burrell i in.

Oprócz udziału w wielu sesjach nagraniowych, Brian spędził niezliczone godziny, ucząc się produkcji muzycznej podczas stażu u Freda Hammonda w programie „Face to Face Productions”.

W rezultacie, kompozycje i umiejętności wokalne Briana Fentressa są unikatowe: to artysta gospel, z profesjonalnym warsztatem klasycznym i jazzowym, umiejętnościami kompozytorskimi, wieloletnim doświadczeniem, jako solista i dyrygent.

Brian znany jest ze swej niezrównanej i urzekającej charyzmy, potężnego wokalu, fenomenalnych umiejętności dyrygenckich, zaraźliwej otwartości i inspirującej pozytywności. Kiedy Brian pojawia się na scenie, możesz być pewien, że doświadczysz wysokiej jakości wrażeń duchowych i muzycznych!
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages