Porażka Jezioraka w sparingu z Gedanią. Kolejny test-mecz w sobotę

2018-07-26 08:06:56(ost. akt: 2018-07-26 08:19:56)

Autor zdjęcia: Jeziorak Iława

Drugi mecz kontrolny w trakcie przygotowań do nowego sezonu rozegrali piłkarze Jezioraka. Iławianie przegrali wczoraj (środa 25 lipca) w Gdańsku z miejscową Gedanią.
Gedania Gdańsk - Jeziorak Iława 2:1 (0:1)
0:1 – Kuciński (7), 1:1 - Gorwa (81), 2:1 - Styś (90)
Jeziorak: I połowa - Mazurowski, Krajewski, Kressin, Ksiuk, Kowalski, Kuciński, Czarnota, Parulis (33 Madej), Święty, Bojarowski, Suchocki. II połowa - Jędrzejewski, Foj, Kressin, Słomski, Kowalski, Gula, Madej, Czarnota, Suchocki, Galas, Figurski oraz Kaźmierski, Rzeźnikiewicz, Neumann

Drużyna Jezioraka uległa w meczu sparingowym IV-ligowej Gedanii Gdańsk 1:2 (1:0). Już na początku spotkania prowadzenie iławianom dał Arkadiusz Kuciński, który głową wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego autorstwa Łukasza Świętego. W ostatnich 10 minutach spotkania rywale przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Najpierw pięknym strzałem z dystansu popisał się Maciej Gorwa, a tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego wynik ustalił Karol Styś.

W sobotę 28 lipca o godz. 10:30 Jeziorak rozegra mecz sparingowy ze Spartą Brodnica. Pojedynek odbędzie się na płycie głównej Stadionu Miejskiego w Iławie.