Niedziela, 24 marca 2019. Imieniny Gabrieli, Marka, Seweryna

NOTUS Finanse nowa lokalizacja. Ci sami Eksperci Finansowi w nowym miejscu

2018-07-12 16:00:00 (ost. akt: 2018-07-12 12:45:43) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Arch. NOTUS

NOTUS Finanse zmienił siedzibę na nową i obecnie znajduje się przy ul. Sobieskiego 1/1 G w Iławie, na parterze, tuż przy Restauracji Smocza Jama.


Agnieszka i Kasia - jesteśmy Ekspertami NOTUS Finanse, posiadamy długoletnie doświadczenie bankowe. Znamy od podszewki obsługę kredytów hipotecznych, gotówkowych, konsolidacyjnych i firmowych. Jesteśmy osobami godnymi zaufania, które w razie wątpliwości cierpliwie wszystko wyjaśnią, a za jakość obsługi ręczą swoją wiedzą i kompetencją.

— Chciałybyśmy podziękować Naszym dotychczasowym klientom za zaufanie, którym nas obdarzyli. Za sympatyczną współpracę, rok pełen wyzwań i mnóstwo pozytywnej energii.
Zapraszamy obecnych i nowych klientów do odwiedzania naszego biura.

Jesteśmy dla Was
Agnieszka i Kasia

Dzięki NOTUS Finanse zaoszczędzisz swój czas, pieniądze oraz poczujesz się bezpiecznie. Nasza opieka – Ekspertów Finansowych jest całkowicie bezpłatna . Współpracujemy z wiodącymi bankami na polskim rynku finansowym. Nie musisz więc zbierać i analizować samodzielnie spośród mnóstwa ofert kredytowych na rynku. Zrobimy to za Ciebie. Pełna analiza rynku gwarantuje pewność wyboru najlepszego kredytu.

Minimum formalności , maksimum korzyści

Zapewniamy maksymalny komfort oraz kompleksową obsługę transakcji. Proponujemy Klientom indywidualną opiekę, spotkanie w dogodnym terminie, rzetelną analizę potrzeb i możliwości kredytowych, szczegółowe przygotowanie dokumentacji i wniosków kredytowych. Negocjujemy z bankami najkorzystniejsze warunki kredytu. Jako bezstronni Eksperci Finansowi, służymy pełnym wsparciem podczas zawierania umowy, nadzorujemy cały proces kredytowy oraz interweniujemy w razie konieczności. Na bieżąco analizujemy rynek finansowy i pozostajemy do dyspozycji w całym okresie kredytowania, a także po jego zakończeniu. Współpracujemy ze sprawdzonymi notariuszami i rzeczoznawcami.

Oferta dla firm
Zapraszamy do współpracy lokalnych przedsiębiorców, pomożemy w formalnościach związanych z zakupem samochodu, sprzętu, maszyn, wyposażenia przy otwarciu nowej działalności jak i w sytuacji gdy chcesz doposażyć obecnie działające miejsca pracy.

Gdy masz problem ze spłatą kilku zobowiązań finansowych
Jeśli dotychczas płacone raty kredytów stanowią zbyt duże obciążenie rozwiązaniem dla Ciebie może być skonsolidowanie wszystkich zobowiązań bankowych i połączenie wiele kredytów w jeden. Kredyt konsolidacyjny pozwoli na obniżenie Twoich miesięcznych rat oraz uporządkuje finanse – zamiast płacić kilka rat w różnych terminach, do zapłaty będzie tylko jedna, niższa rata..

Zmień kredyt hipoteczny na tańszy

Jeśli dotychczasowe warunki kredytu hipotecznego nie są dla Ciebie satysfakcjonujące, a obecny kredyt został zaciągnięty kilka lat temu, to dzięki zmianom ofert w bankach prawdopodobnie uda się znaleźć kredyt na zdecydowanie lepszych warunkach niż dotychczasowe. Refinansując kredyt mieszkaniowy dodatkowo możemy także skonsolidować inne zobowiązania (karty kredytowe, pożyczki gotówkowe), co spowoduje znaczące obniżenie miesięcznych płatności.

Ubezpiecz się z nami!
Naszym celem jest zapewnić naszym Klientom gwarancję spłacania kredytu w przypadku takich zdarzeń jak poważne zachorowanie, wypadek, pobyt w szpitalu czy też śmierć jednego z kredytobiorców. Wybór właściwego zabezpieczenia daje poczucie bezpieczeństwa podczas podejmowania decyzji np. o wzięciu kredytu hipotecznego. Pomożemy Ci wybrać rodzaj i zakres ochrony, dopasowując wysokość składki do możliwości finansowych.
W ofercie posiadamy ubezpieczenia: na życie, od poważnych zachorowań i hospitalizacji. W jednym wspólnym ubezpieczeniu zabezpieczysz całą rodzinę.


Umów się na spotkanie ze swoim
Ekspertem Finansowym NOTUS FINANSE
ul. Sobieskiego 1/1G,
14-200 Iława
tel. 698 276 908 Agnieszka
tel. 663 685 406 Kasia
Godziny otwarcia: pon.-pt. 9:00-17:00
www.notusfinanse.pl

WIĘCEJ O NAS
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. HM #2700144 | 5.173.*.* 19 mar 2019 13:24

  Cóż...

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Andrzej #2535115 | 46.186.*.* 12 lip 2018 16:06

  powiem tak , szukasz PROFESJONALNEGO BIURA KREDYTOWEGO ! SZYBKIEGO I MIŁEGO PODEJŚCIA DO SPRAWY - ODWIEDŹ NAPRAWDĘ ODWIEDŹ WŁAŚNIE TE BIURO NOTUS I DZIEWCZYNY TO ZAŁOGA PROFESJONALISTÓW dziękuje dziewczyny za szybkie załatwienie sprawy .

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages