Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Broken Ball już w ten weekend. Poznaj terminarz ogólnopolskiego turnieju koszykówki

2018-06-22 15:57:29 (ost. akt: 2018-06-23 15:31:06)

Autor zdjęcia: Broken Ball

Przez dwa dni w sali sportowej szkoły podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie (ul. Kościuszki 2a) koszykarze z całego kraju walczyć będą o zwycięstwo w 13. edycji turnieju Broken Ball.

POZNAJ CAŁY PROGRAM BROKEN BALL

PLAN GIER OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU KOSZYKÓWKI BROKEN BALL VOL. 13

PODZIAŁ NA GRUPY
Grupa A

My tylko po koszulki – Iława
Elbongo - Gdańsk, Elbląg
Toronto Bricks - Toruń
No to sruu - Iława, Elbląg, Gdańsk
Grupa B
Dziśnaspokojnie - Kwidzyn, Olsztynek, Rybnik
GringosBasket - Toruń
BraciaB - Włocławek
StreetFame - Wielkopolska
Grupa C
Terror Squad - Poznań
Banda Łysego - Olsztyn
Czoko Geriatrowicz - Gdańsk, Poznań, Iława, Słupsk
Dobry, zły i brzydki - Chojnice
Grupa D
Grozisz mi?!?! - Trójmiasto
Jeżyckie Kuny - Poznań
Stelman Warriors - Pruszków, Skierniewice
Janusze Basketu - Grudziądz

SOBOTA – 23.06.2017
Mecze grupowe


GRUPY A, B, C i D
09.00 My tylko po koszulki — Elbongo
09.30 Dziś na spokojnie — Gringos Basket
10.00 Terror Squad — Banda Łysego
10.30 Grozisz mi ?!?! — Jeżyckie Kuny
11.00 My tylko po koszulki — No to sruu
11.30 Bracia B — Street Fame
12.00 Czoko Geriatrowicz — Dobry, zły i brzydki
12.30 Stelman Warriors — Janusze Basketu
13.00 My tylko po koszulki — Toronto Bricks
13.30 Dziś na spokojnie — Bracia B
14.00 Terror Squad — Czoko Geriatrowicz
14.30 Grozisz mi ?!?! — Stelman Warriors
15.00 Elbongo — No to sruu
15.30 Gringos Basket — Street Fame
16.00 Banda Łysego — Dobry, zły i brzydki
16.30 Jeżyckie Kuny — Janusze Basketu
17.00 Toronto Bricks — No to sruu
17.30 Dziś na spokojnie — Street Fame
18.00 Terror Squad — Dobry, zły i brzydki
18.30 Grozisz mi ?!?! — Janusze Basketu
19.00 Elbongo — Toronto Bricks
19.30 Gringos Basket — Bracia B
20.00 Banda Łysego — Czoko Geriatrowicz
20.30 Jeżyckie Kuny — Stelman Warriors

NIEDZIELA – 24.06.2018
Mecze pucharowe
11.00, 11.30, 12.00, 12.30 Ćwierćfinały
13.00 KONKURS WSADÓW
13.30 1 Półfinał
14.00 KONKURS MASTER OF BROKEN BALL
14.30 II Półfinał
15.00 KONKURS RZUTÓW ZA 3 PKT.
15.30 Mecz o III miejsce
16.00 Mecz o I miejsce
16.30 ZAKOŃCZENIE - WRĘCZENIE NAGRÓD

red. zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages