Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Praca i osiągnięcia uczniów oraz nauczycieli zostały docenione podczas uroczystej Gali [LISTA NAGRODZONYCH, ZDJĘCIA]

2018-06-21 16:34:34 (ost. akt: 2018-06-21 13:57:20)

Autor zdjęcia: Paulina Kasprzycka

Tradycyjnie już w kinoteatrze Pasja odbyła się Gala Osiągnięć Uczniów i Nauczycieli — do wydarzenia doszło w środę 20 czerwca. Prezentujemy listę nagrodzonych za wyniki uzyskane w roku szkolnym 2017/18 oraz zdjęcia z tego wydarzenia.

GALA 2018
Nagrodzeni uczniowie


Szkoła Podstawowa nr 1
Dyplomy - Nauka:
Marcelina Cymańska
Paweł Dudziak
Aleksandra Dreszler
Stanisław Kasprowicz
Zuzanna Grabska
Katarzyna Mieczławska
Kinga Stolcman
Roksana Piotrowicz
Jakub Moszczyński
Jakub Marciszewski
Gabriela Koper
Oliwia Winiewska
Patrycja Paczkowska
Przemysław Chała
Wiktoria Stępień
Wiktoria Szauer
Natalia Trzeszewska
Mateusz Wasiewski
Paulina Byglewska
Klaudia Kusyk
Magdalena Banaszek
Olga Wiśniewska
Natalia Flis
Marta Kłosowska
Agata Letka
Jakub Cellmer
Seojin Kim
Oliwia Szustkowska
Remigiusz Próchniewski
Magdalena Maruszak

Szkoła Podstawowa nr 2
Dyplomy - Nauka:
Igor Kołecki
Kacper Ruczyński
Roksana Zacharska
Zuzanna Safianowska
Paweł Skirel
Aleksandra Jończak
Alicja Świdzińska
Julia Chrobak
Zuzanna Myszkiewicz
Mateusz Skrzek
Karolina Hanna Draszewska
Wiktoria Hinz
Julia Wiktoria Kruszyńska
Aleksandra Kwiatkowska
Kornelia Lembowicz
Patryk Myszkiewicz
Anna Trzcińska

Dyplomy - Osiągnięcia inne:
Jakub Karaim
Igor Święcki
Miłosz Martewicz
Patryk Jakub Szczecina
Laura Romero – Sochacka

Szkoła Podstawowa nr 3
Dyplomy -Nauka:
Julia Konkol
Madeleine Rommedahl
Nikol Piotrowska
Piotr Plewka
Olivia Dziedziak
Magdalena Jankowska
Alicja Zażdżyk
Izabela Bielawska
Karolina Jadanowska
Julia Gnaczyńska

Dyplomy - Osiągnięcia inne:
Wiktoria Markuszewska
Zofia Kwietko – Bębnowska

Szkoła Podstawowa nr 4
Dyplomy -Nauka:
Aleksandra Bojarowska
Mateusz Wdowiak
Aleksandra Kabzińska
Alicja Zakrzewska
Maja Głuszek
Anna Góralska
Natalia Karbowska
Natalia Lewko
Nadia Świątkowska
Wiktoria Wnuk
Julia Białobrzewska
Kaja Kieloch
Filip Trzebiatowski
Marta Lewicka

Dyplomy - Osiągnięcia inne:
Natalia Brzozowska
Alicja Markowska

Szkoła Podstawowa nr 5
Dyplomy -Nauka:
Karol Podolski
Paweł Krotowski
Natalia Leppert
Irmina Rutkowska
Julia Majkowska
Adrianna Wnuk
Natalia Kasprowicz
Kacper Baran
Zuzanna Iwankowska
Wiktoria Borszewska
Justyna Dunajska
Julia Januszewska
Paula Zięba
Wiktoria Witkowska
Julia Romanowska

Dyplomy - Osiągnięcia inne:
Paulina Płotkowska
Jakub Giżyński-Łata
Igor Tasarz
Razem 98 uczniów wyróżnionych


GALA 2018
Nagrodzeni Nauczyciele — Dyplomy

Szkoła Podstawowa nr 1
Małgorzata Kłodawska
Ewa Węglerska
Jolanta Mostafa
Elżbieta Kozłowska
Krystyna Rzepka
Anita Błaszkiewicz

Szkoła Podstawowa nr 2
Grażyna Krakos
Joanna Bakaluk
Grażyna Wiśniewska
Aneta Kurkielewicz
Grażyna Wiącek
Lidia Miłosz

Szkoła Podstawowa nr 3
Jolanta Jarocka
Ewa Szczypska
Edyta Meredyk - Szczesiak

Szkoła Podstawowa nr 4
Anna Kamińska
Jerzy Fiereck
Aleksandra Seroczyńska
Paulina Smolińska

Szkoła Podstawowa nr 5
Piotr Bryl
Halina Aleksandrowicz
Andrzej Sikorski
Mariusz Sadowski
Renata Kuchta

Razem: 24 nauczycieli wyróżnionych

KRYTERIA

Regulamin przyznawania wyróżnień
Burmistrza Miasta Iława uczniom szkół Gminy Miejskiej Iława za osiągnięcie szkolne w roku szkolnym 2017/2018

1. Wyróżnienie przyznawane jest uczniom i nauczycielom szkół Gminy Miejskiej Iława.
2. Wyróżnienie przyznawane jest uczniom osiągającym: najwyższe wyniki w nauce, zwycięstwa w konkursach przedmiotowych oraz za szczególne osiągnięcia, zgodnie z kryteriami określonymi w punkcie 3.
3. Wyróżnienie przyznawane jest kandydatom spełniającym poniższe kryteria:
a) dla uczniów klas VI publicznych szkół podstawowych, osiągającym w ciągu ostatnich 3 lat średnią ocen minimum: klasa IV -5,3, klasa V – 5,3, klasa VI - 5,5.
b) dla uczniów klas III publicznych gimnazjów, osiągającym średnią ocen w ciągu ostatnich 3 lat minimum: klasa I -4,75, klasa II – 4,75, klasa III - 5,0.
c) dla laureatów i finalistów wojewódzkich konkursów przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty,
d) dla laureatów i finalistów ogólnopolskich konkursów polonistycznych: "Z poprawną polszczyzną na co dzień", „Z ortografią na co dzień”,
e) wyróżnienie indywidualne za szczególne osiągnięcia ucznia niepełnosprawnego – 1 osoba zgłoszona przez dyrektora szkoły (w szkołach z oddziałami integracyjnymi dopuszcza się zwiększenie liczby dzieci wyróżnionych, w ramach indywidualnego uzgodnienia z organem prowadzącym),
f) wyróżnienie indywidualne wskazane przez szkołę za szczególne osiągnięcie inne niż w pkt. a – e regulaminu (do 2 wyróżnień).
4. Formy wyróżnienia:
Karta podarunkowa dla wyróżnionego ucznia,
list gratulacyjny dla ucznia, nauczyciela przedmiotu, opiekuna ucznia – laureata lub finalisty konkursu oraz rodzica.
W przypadku, gdy uczeń spełnia jednocześnie dwa lub więcej kryteriów otrzymuje 1 kartę podarunkową.
5. Wyróżnienia wręczane są na uroczystej Gali w ostatnim tygodniu roku szkolnego.
6. Wniosek o przyznanie wyróżnienia składa dyrektor szkoły.
7. Wniosek o przyznanie nagrody zawiera:
Imię i nazwisko ucznia
średnią ocen kandydata za 3 lata nauki,
informacje o osiągnięciach kandydata,
8. Wniosek o przyznanie wyróżnienia należy składać w Miejskim Zespole Obsługi Szkół i Przedszkoli, na druku stanowiącym załącznik do regulaminu, w terminie do 14 dni przed Galą.
9. Czynności organizacyjne powierza się Dyrektorowi Miejskiego Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli.
10. Nadzór w zakresie wszelkich spraw objętych niniejszym regulaminem sprawuje Zastępca Burmistrza Iławy.


red
ilawa@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages