Poniedziałek, 22 kwietnia 2019. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Przypominamy: dziś na stadionie Piknik Rodzinny i świętowanie awansu Jezioraka

2018-06-16 10:18:42 (ost. akt: 2018-06-16 10:40:25)
Na ostatnim meczu sezonu 17/18 będzie można nabyć kolejne Karty Jezioraka. Dziś Leszek Dudkiewicz, Paweł Pasik i Grzegorz Sobiech

Na ostatnim meczu sezonu 17/18 będzie można nabyć kolejne Karty Jezioraka. Dziś Leszek Dudkiewicz, Paweł Pasik i Grzegorz Sobiech

Autor zdjęcia: Jeziorak Iława

Wata cukrowa, malowanie twarzy, skręcanie balonów, dmuchana zjeżdżalnia, gigantyczne bańki mydlane, zabawy z klaunem — te wszystkie atrakcje czekają dzieci i ich rodziców na najbliższym meczu domowym, pieczętującym awans Jezioraka Iława do IV ligi.

Rozpoczęcie wydarzenia planowane jest na godzinę 16:30. Mecz z GSZS Delfin Rybno, który ciągle walczy z Olimpią Olsztynek o miejsce barażowe, rozpocznie się o godzinie 17:00. Wstęp wolny. Przed pierwszym gwizdkiem drużynie Jezioraka zostanie wręczony puchar za awans do IV ligi.

— Wartym zaznaczenia jest również fakt, że w najbliższym spotkaniu ponownie między słupkami stanie nasz wychowanek Grzegorz Sobiech tym samym zaliczając występ we wszystkich ligach, w których grał Jeziorak. Od drugiego poziomu rozgrywkowego po B-klasę włącznie. "Okręgówka" to jedyny poziom, którego do tej pory mu brakowało — czytamy na jeziorakilawa.pl.

Jak na każdym meczu domowym będą dostępne również nowe karty do albumu Jezioraka Iława:
- Grzegorz Sobiech
- Leszek Dudkiewicz
- Paweł Pasik (legenda)


— W trakcie widowiska będzie również dostępne stoisko, na którym będzie można zakupić gadżety Jezioraka oraz wyrobić legitymację członkowską. Ciepłego jedzenia również nie zabraknie. Mecz wspiera Galeria Jeziorak, której serdecznie dziękujemy. Zachęcamy również do wzięcia udziału w "Wojnie Osiedli" organizowanej przez naszych kibiców — zapraszają i zachęcają organizatorzy wydarzenia.

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl
źródło: jeziorakilawa.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages