środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

GKS Wikielec ma 60 lat! W imieniu klubu zapraszamy na urodziny

2018-06-13 11:19:52 (ost. akt: 2018-06-13 11:23:54)
Od lewej Tomasz Mietkiewicz (WMZPN), honorowy prezes GKS Mariusz Jajkowski, wójt Krzysztof Harmaciński, Roman Piotrkowski, oraz trenerzy Czesław Detyna, Marek Otręba, Jarosław Płoski, Marek Witkowski

Od lewej Tomasz Mietkiewicz (WMZPN), honorowy prezes GKS Mariusz Jajkowski, wójt Krzysztof Harmaciński, Roman Piotrkowski, oraz trenerzy Czesław Detyna, Marek Otręba, Jarosław Płoski, Marek Witkowski

Autor zdjęcia: Wiesław Raczkowski

Gminny Klub Sportowy z Wikielca wychował (wytrenował) już wielu piłkarzy, a także piłkarki. W klubowej gablocie nie brakuje znaczących trofeów, jak choćby te za mistrzostwa Polski w futsalu zespołów do lat 14.

W tym roku klub z małej miejscowości, ale posiadający duże możliwości, obchodzi właśnie 60-lecie swojego istnienia. Dołączamy się do życzeń urodzinowych zapraszając jednocześnie na uroczystości jubileuszowe. Poniżej wiadomość, którą otrzymaliśmy z Wikielca:

— Zapraszamy byłych i obecnych zawodników oraz trenerów GKS Wikielec i mieszkańców wsi Wikielec na Jubileusz 60-lecia istnienia klubu GKS Wikielec. Z tej okazji w sobotę 23 czerwca 2018 r. o godz. 15:00 odbędzie się ,,Piknik Piłkarski” na stadionie w Wikielcu. W programie: poczęstunek, spotkanie pokoleń, mecz piłkarski, wręczenie wyróżnień dla zawodników, wystąpienia zaproszonych gości, zabawa muzyczna z zespołem. Piknik potrwa do godz. 2:00.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. trus #2520037 | 16 cze 2018 08:04

    Gdyby nie upadek Jezioraka, to nigdy by nie zaistnieli. 60. lat a dopiero pod koniec lat '90 można ich odnaleźć systematycznie w tabelach, to jak oni istnieli wcześniej?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages