Normalne Chłopaki znowu najlepsze w suskim turnieju. Rozgrywki sołectw wygrało Piotrkowo [ZDJĘCIA]

2018-06-12 11:55:27(ost. akt: 2018-06-12 10:23:58)

Autor zdjęcia: CSiR Susz

Jak co roku w pierwszy weekend czerwca odbył się na Orliku przy Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza w ramach Dni Susza 2018. W niedzielny upalny poranek do Susza zawitało 11 drużyn.
W tych rozgrywkach prowadzone są zawsze dwie klasyfikacje. Prócz generalnej niektóre ekipy walczą o miano najlepszej w kategorii sołectw.
Uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy po których rozegrane zostały mecze w fazie pucharowej. Ostatecznie w finale spotkały się dwie iławskie drużyny, "Normalne Chłopaki" oraz "Nie Wiem". Lepsi okazali się ci pierwsi, którzy po raz kolejny wygrali turniej (nie bez problemów, ponieważ decydowała seria rzutów karnych) z cyklu prowadzonego przez Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II.

W klasyfikacji sołectw najlepszą ekipą okazał się Santander Piotrkowo, drugie miejsce zajęły Jawty Wielkie, zaś trzecie — Alicante Różnowo. Wręczono także nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem został Martin Żuchowski (Nie Wiem Iława), a najlepszym zawodnikiem Jonasz Lewandowski (Stop Klatka).
Nagrody wręczali z-ca burmistrza Susza Zdzisław Zdzichowski oraz dyrektor CSiR Susz Jarosław Piechotka. Fundatorem nagród było CSiR Susz oraz Urząd Gminy Susz.