Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Powiat Iławski zaprasza na Festyn Rodzinny "Bezpieczny Powiat"

2018-06-12 09:34:27 (ost. akt: 2018-06-12 09:49:07)

Starostwo Powiatowe w Iławie zaprasza mieszkańców na Edukacyjny Festyn Rodzinny "Bezpieczny Powiat". Odbędzie się on w tę niedzielę 17 czerwca, na parkingu przy Starostwie. Początek godz. 14:00.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Powiatu Iławskiego na Edukacyjny Festyn Rodzinny - „Bezpieczny Powiat”, który odbędzie się 17 czerwca 2018 r. (niedziela) na parkingu przed Starostwem Powiatowym w Iławie, ul. Andersa 2A. Start godz. 14:00.

Tematem przewodnim wydarzenia jest bezpieczeństwo w czasie rozpoczynających się wakacji. Bezpieczeństwo nad wodą, w podróży, na wsi i wszędzie tam, gdzie w czasie wolnym będą odpoczywały dzieci, młodzież i dorośli. Podczas festynu przewidziano wiele atrakcji dla młodszych i starszych m.in. stanowiska, na których zaprezentują się służby mundurowe, a także będzie można sprawdzić swoich sił na symulatorach zdarzeń drogowych: na symulatorze dachowania, symulatorze zderzeń (nagłego hamowania), na wadze przeciążeniowej, rowerze przeciwskrętnym oraz symulatorze decyzyjnego czasu reakcji i module drogi hamowania. To pierwszy i jedyny w Polsce moduł szkoleniowy, który pozwala sprawdzić decyzyjny czas reakcji kierowcy podczas nagłych niespodziewanych sytuacji na drodze. Dla najmłodszych przewidziano wiele atrakcji takich jak: zamek dmuchany, trampolina, wielkie bańki mydlane, malowanie twarzy, fotobudka oraz konkursy z nagrodami. Do zobaczenia w niedzielę.

Źródło: Starostwo Powiatowe w IławiePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages