Czwartek, 24 stycznia 2019. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Koło Naukowe z iławskiego Włodkowica dzieciom....

2018-06-04 10:29:47 (ost. akt: 2018-06-04 10:36:36)

Autor zdjęcia: Nadesłała: Ewelina Kowaleska

W niedzielę 27 maja 2018 roku, z inicjatywy Koła Naukowego Wydziału Pedagogicznego Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Iławie została zorganizowana impreza charytatywna pod hasłem "Włodkowic dzieciom".


Studenci do wspólnej zabawy zaprosili dzieci z Domu Dziecka w Pacółtowie i Szymonowie. Dzieciakom zapewniono wszelkie rozrywki, poczęstunek i drobne upominki. Studentki zaangażowały dzieci w zajęcia sensoplastyki
i malowanie buziek, NSZZFiPW Zakładu Karnego w Iławie udostępnił dmuchaną zjeżdżalnie, Patrycja Karczewska zatańczyła z dziećmi zumbę kids.
   
Całość imprezy poprowadził Mirosław Leśniewski z Bractwa Rycerskiego XXVI Chorągwi Zamku Bratjan i Nowego Miasta. Owe bractwo zaprezentowało ciekawy program i prawdziwą lekcję historii.
      Dzieci, dzięki uprzejmości jednej ze studentek, miały też możliwość wykonania zdjęcia pamiątkowego na motocyklu. Komendant Powiatowy Policji w Iławie udostępnił na ten czas policyjny radiowóz, przy którym Joanna Kwiatkowska, Rzecznik Prasowy Policji w Iławie odpowiadała na wszystkie pytania dzieci i prezentowała niektóre części umundurowania.

    Koło Naukowe a czele z Agnieszką Osmańską,  Przewodnicząca Koła Naukowego dziękuje wszystkim, którzy wsparli całą akcję.
     Szczególne podziękowania należą się również właścicielom Pizzerni Nil, za pyszną pizzę oraz Panu Stanisławowi Milewskiemu właścicielowi Ośrodka Szkolenia Kierowców Auto-Perfekt z Iławy za wypożyczenie autobusu i bezpieczny transport dzieci.
    Dzień wcześniej na uczelni trwała zbiórka rzeczowa dla w/w Domów Dziecka w postaci środków czystości.
   Założony cel został osiągnięty, dzieci wyjechały szczęśliwe, udało się wywołać uśmiech na małych buźkach.
 
 Ewelina KowaleskaPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages