SIATKÓWKA PLAŻOWA: Na Dzikiej juniorki walczyły o mistrzostwo województwa [ZDJĘCIA, WIDEO]

2018-06-02 13:08:12(ost. akt: 2018-06-03 07:31:22)

Siedemnaście drużyn stanęło w sobotę (2 czerwca) do walki o mistrzostwo województwa warmińsko-mazurskiego w siatkówce plażowej w kategorii juniorek.
Turniej, w którym biorą udział zespoły z Olsztyna, Ostródy oraz z Iławy, rozgrywany jest na plaży miejskiej przy ul. Kajki w Iławie. O mistrzostwo rywalizują m.in. cztery pary Zrywu-Volley.

Dzień wcześniej – także na Dzikiej Plaży - o prymat w regionie walczyli juniorzy. Mistrzostwo zdobyła ekipa grająca w składzie Jakub Kozłowski/ Dawid Sokołowski (AZS UWM Olsztyn), która w finale pokonała Dominika Cieślaka i Olafa Krawczyka (Foto Ola Ostróda). Te oraz dwie kolejne drużyny w klasyfikacji końcowej (3. Oliwier Stanowicki/ Mateusz Batyra, 4. Mateusz Tadejewski/ Wiktor Jezierski, obie z Foto Ola) uzyskały awans do 1/2 finału mistrzostw Polski.

To nie koniec walki o medale w Iławie. Poniżej program kolejnych turniejów o mistrzostwo województwa w konkretnych kategoriach. Wyniki juniorek podamy wkrótce.